دوشنبه 16 تیر 1399

لزوم تبیین فرهنگ دفاع مقدس با زبان ارزشمند هنر

سید قاسم جاسمی
    -     کد خبر: 8915
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/30|12:55
سرویس : استانها
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با حضور و بازدید از فرهنگ‌سرا و ساختمان اداری حوزه هنری، با ریاست، کارکنان و هنرمندان این حوزه دیدار و ارزش‌های اسلامی و انقلابی و نیز تاثیر هنرمندان در این خصوص را مهم ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این دیدار افشین آزادی رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه به ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های این حوزه در زمینه چاپ و انتشار کتب پایداری، تولیدات هنرهای تجسمی و غیره پرداخت و ضمن معرفی واحدهای مختلف هنری، از آمادگی کامل برای همکاری با سایر ارگان‌ها در زمینه تولید و ساخت مجموعه کتاب‌های پژوهشی و فرهنگی هنری، ساخت مجسمه و سردیس‌های مفاخر استان، تصحیح و جایگزینی اِلمان‌های شهری، دیوارنگاری شهری، ساخت پارک مشاهیر و غیره خبر داد و یادآور شد: سینما پیروزی در زمان زلزله آسیب جدی دید و به‌ناچار به جهت عدم خسران به همسایگان، مجبور به تخریب کامل این سینما شدیم.

وی افزود:  غریب به دو سال است که از تخریب سینما پیروزی می‌گذرد ولی با وجود قول‌های مساعد از سوی مسئولین استان، متاسفانه اقدامی در این زمینه صورت نپذیرفته است.

دکتر سید قاسم جاسمی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در این نهاد انقلابی، قول مساعدت و همکاری مادی و معنوی در زمینه فراهم کردن بستر مناسب برای ساخت و تجهیز سینما پیروزی و همچنین برطرف ساختن مشکلات مالی این حوزه را داد.

وی در پایان به اتفاق هیئت همراه و ریاست حوزه هنری به تماشای تازه‌ترین تولید واحد هنرهای نمایشی این حوزه پرداخت و سپس از واحد حجم و مجسمه‌سازی و برخی از واحدهای هنری بازدید کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال