سه شنبه 13 خرداد 1399
با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی؛

رویداد نوآوری «روشنای غدیر» برپا می‌شود

رویداد نوآوری «روشنای غدیر»
    -     کد خبر: 8833
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/23|15:11
رویداد ایده‌پردازی و نوآوری «روشنای غدیر» برای محصولات و برنامه‌های مرتبط با واقعه غدیر و ولایت امیرالمومنین علی علیه‌السلام با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی در آستانه عید غدیر خُم برپا می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، «روشنای غدیر» رویداد ایده‌پردازی و نوآوری برای محصولات و برنامه‌های مرتبط با واقعه غدیر و ولایت امیرالمومنین علی علیه‌السلام است که برای نخستین بار در تاریخ 28 مردادماه 1398 برگزار می‌شود و پذیرای کلیه ایده‌پردازان و فعالان فرهنگی و کارآفرینان و علاقه‌مندان به این حوزه خواهد بود.

طی این رویداد، ایده‌پردازان منتخبی که در فرایند غربالگری انتخاب شده‌اند، در حضور جمعی از سرمایه‌گذاران، کارآفرینان، مسئولان و فعالان فرهنگی، ایده نوآورانه خود را ارائه خواهند داد.

از میان حوزه‌های مختلف ایده‌پردازی منجر به کسب و کار، حوزه فرهنگ به توجه و تلاش بیشتری نیاز دارد؛ چرا که محصولات و خدمات فرهنگی مناسب بر پایه نوآوری می‌توانند نقش بسیار مهمی در رشد فرهنگی مردم هر کشور داشته باشند. با نگاه به موارد مذکور و با هدف رشد و تعالی ایده‌ها و افکار فرهنگی مذهبی، شتاب‌دهنده فرهنگی مذهبی قرآنی شفق، با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران، دفتر تبلیغات اسلامی، حوزه هنری انقلاب اسلامی و چند نهاد دیگر برای نخستین بار در حال برگزاری رویداد ایده‌پردازی فرهنگی و نوآوری برای محصولات و برنامه‌های مرتبط با واقعه غدیر و ولایت امیرالمومنین علی علیه‌السلام تحت عنوان رویداد نوآوری «روشنای غدیر» است.

 این رویداد روز دوشنبه 28 مرداد1398 مصادف با 17 ذی الحجه 1440 در محل باشگاه پیام مخابرات به نشانی تهران، خیابان دکتر شریعتی، بعد از چهارراه قدوسی، روبروی پارک اندیشه از ساعت 16 تا20 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال