سه شنبه 19 آذر 1398

پیک‌نیک در میدان جنگ از اتحاد و دوستی می‌گوید

نمایش پیک نیک در میدان جنگ
    -     کد خبر: 8830
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/23|15:51
سرویس : استانها
«پیک‌نیک در میدان جنگ» عنوان نمایشی کمدی فانتزی برای کودکان و نوجوانان است که به کارگردانی آوا حدادی و نویسندگی منوچهر اکبرلو هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن سعدی حوزه هنری اصفهان به روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این نمایش دو گروه از بازیگران بزرگسال و کودک و نوجوان به ایفای نقش پرداخته‌اند. یاسمین ظهرالهی، معراج ابطحی، امیرحسین نصری، فاطمه بارایی، جمال منصوریان و سمیه اشتری بازیگران بزرگسال و پرنیا حدادی، سوگند ابراهیمی، پریا میرباقری، کوروش اجری، روشان رجاء، زهرا خنجری، علیرضا نوروزی، زهرا نوروزی، محمدسپهر اجدی پرست و هانیه هاشمی بازیگران کودک و نوجوانی هستند که در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند.

آوا حدادی در خصوص دیگر عوامل این نمایش گفت: سمیه اشتری منشی صحنه و دستیار کارگردان، آوا حدادی طراح گریم و صحنه و لباس، سمانه جانقربان طراح پوستر، کیمیا سلیمیان گرافیست، مرضیه صبوخانیان مدیراجرایی، محمدرضا شیروانی مدیر اجرایی، مسعود زادهوش دستیار صحنه، مریم صاحبی و آزاده سلیمانی عکاس، فرزاد آصفا ساخت دکور، آزاده سلیمانی گیشه از عوامل اجرایی این نمایش هستند.

حدادی در خصوص تم این نمایش افزود: داستان و تم كار در مورد اتحاد و دوستی است. دو دسته مورچه سياه و قرمز بر سر غذا با هم در جنگ هستند، تا اينكه يك روز بر اثر اتفاقی مجبور می‌شوند با هم متحد شوند.

کارگردان این نمايش فانتزى در خصوص اجراهای آن تاکید کرد: در این نمایش تلفيق بازيگران بزرگسال با كودك و نوجوان را شاهد هستیم که به زیبایی هنرنمايی می‌كنند.

وی ادامه داد: «پیک‌نیک در میدان جنگ» اجرايی كاملا متفاوت از اجراهای كودك در سطح شهر دارد و فضا، نوع لباس و گريم و طراحی دكور فانتزي و انتزاعی است و حدود يك ماه و نيم تمرين اين كار زمان برد. این نمایش قرار است در جشنواره بين‌المللی همدان نیز شرکت کند.

حدادی که خود دانش‌آموخته رشته تئاتر و كارگردانی سينما و عضو هسته مركزی گروه تئاتر جلفا است، با ١٤ سال سابقه بازيگری، گريم و دستيار كارگردانی، اين اثر را به عنوان سومين كار كارگردانی خود و نخستین کارگردانی کودک به روی صحنه برده است. از كارهای قبلی این هنرمند در مقام کارگردان می‌توان به نمایش‌های «نی نی اخاذه» و «سمفونی خاموش» اشاره کرد.

گفتنی است، نمایش «پیک‌نیک در میدان جنگ» از روز ۲۱ مردادماه در سالن سعدی حوزه هنری استان اصفهان واقع در خیابان استانداری به روی صحنه رفته است و اجرای این نمایش تا ۷ شهریور ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال