یکشنبه 17 آذر 1398

نمایش «سالمرگی» در تماشاخانه ماه اصفهان روی صحنه می‌رود

نمایش سالمرگی
    -     کد خبر: 8819
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/22|15:45
سرویس : استانها
به همت خانه تئانر حوزه هنری اصفهان، نمایش «سالمرگی» به کارگردانی پویان عطایی از امشب سه‌شنبه ۲۲ مردادماه در تماشاخانه ماه اصفهان روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این نمایش حسن جویره، مهدی تقی‌پور، رزیتا کروندی، آذر بهارلو و احسان شهبازی به ایفای نقش می‌پردازند.

نویسنده نمایش «سالمرگی» اصغر گروسی است و طراحی و کارگردانی این نمایش را پویان عطایی برعهده دارد. در این نمایش مریم دوستی ایرانی (مشاور کارگردان)، لیلا شریفی (دستیار کارگردان)، سعید ساسانی (دستیار صحنه)، مهسا حسام (گریم)، محمدعلی عمادی (طراحی پوستر و بروشور) و شفق کاظمی (طراح لباس) حضور دارند.

این نمایش داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که زندگی آرامی در جنوب شهر تهران دارند، ولی به ناگهان بر اثر اتفاقاتی زندگیشان دچار تلاطم می‌شود که روابط اعضای این خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند.

پویان عطایی کارگردان نمایش «سالمرگی» در خصوص اجرای این نمایش گفت: این نمایش در فضایی رئال اجرا می‌شود و لحظاتی درام و کمدی دارد که سبب جذب مخاطبان خواهد شد.

گفتنی است، نمایش «سالمرگی» از روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد الی ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰ در تماشاخانه ماه حوزه هنری واقع در خیابان استانداری، گذر سعدی به روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال