جمعه 16 خرداد 1399
به مناسبت عید سعید قربان و غدیر؛

سوره مهر کتاب الکترونیک رایگان عیدی می‌دهد

سوره مهر الکترونیک
    -     کد خبر: 8818
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/22|12:59
به مناسبت فرا رسیدن دو عید سعید قربان و غدیر، انتشارات سوره مهر هر روز یک کتاب الکترونیک رایگان به مخاطبان و علاقه مندان کتاب هدیه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، انتشارات سوره مهر همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان، جشنواره کتاب‌خوانی برپا کرده است. در این جشنواره هر روز یک کتاب الکترونیک رایگان به مخاطبان و علاقه‌مندان کتاب هدیه می‌‌شود. بر این اساس از روز دوشنبه 21 مردادماه و همزمان با عید سعید قربان تا سه شنبه 29 مردادماه و فرا رسیدن عید سعید غدیر، می‌توانید به آدرس (ebook.sooremehr.ir) مراجعه کنید، عیدی‌تان را دریافت کنید و لذت ببرید.

«راز قلعه افلاک» نوشته حمید نوایی لواسانی، «در سرزمین سرخپوست» نوشته الیزابت جرج اسپیر و با ترجمه پروین علی پور، «اروند ما را با خود می‌برد» نوشته ساسان ناطق، «اُلی و اُکان» نوشته هربرت گونتر و با ترجمه کمال بهروزنیا، «آرام شب به خیر» نوشته راضیه تجار، «پشت دیوارهای شهر» نوشته سیدسعید موسوی، «به دنبال صدای او» نوشته محمدرضا بایرامی، «بچه‌ها دلم برایتان تنگ می‌شود» نوشته عزت الله الوندی کتاب‌های الکترونیک هستند که طی این مدت به رایگان در اختیار علاقه‌مندان به کتاب قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال