پنج شنبه 21 آذر 1398
رئیس حوزه هنری خراسان شمالی:

روزنامه خراسان شمالی پیشتاز در تبیین گام دوم انقلاب است

روزنامه خراسان شمالی
    -     کد خبر: 8810
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/20|15:49
سرویس : استانها
وحید نمازی در دیدار با اهالی روزنامه خراسان شمالی گفت: روزنامه خراسان شمالی و رسانه‌های استان در تبیین گام دوم انقلاب با روایت صحیح به گذشته، امروز و نگاه به آینده نقش ممتازی خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، رئیس حوزه هنری خراسان شمالی با حضور در دفتر روزنامه خراسان شمالی ضمن تبریک روز خبرنگار، از همراهی مجموعه روزنامه خراسان شمالی تقدیر کرد و فعالیت در عرصه رسانه و فرهنگ را جهادگونه دانست و به تبیین ویژگی‌های این رسانه پرداخت و گفت: روزنامه خراسان شمالی بدون جناح‌بندی به وظیفه و رسالت ذاتی‌اش می‌پردازد که جای بسی خرسندی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ابعاد مختلف روزنامه خراسان شمالی پرداخت و نگاه تولیدی، ترویجی و تبیینی به مسائل را از سوی این رسانه ارزشمند خواند و از رسانه و قلم به عنوان عامل رشد و توسعه یاد کرد.

نمازی رسانه را پایه توسعه دانست و با توجه به گام دوم انقلاب از سه وظیفه اصلی و جدی برای رسانه‌ها سخن گفت و روایت صحیح  گذشته، امروز و نگاه به آینده را در زمره وظایف بیان کرد که روزنامه خراسان شمالی در تبیین آن، وظیفه مضاعفی دارد.

وی همچنین نگاه به آینده را از وظایفی دانست که این رسانه برای خود ترسیم کرده است و تصریح کرد: از آنجایی که تبیین افقی از آینده با تصویر خوب شکل می‌گیرد، از این رو باید گفت اهالی این روزنامه به‌خوبی به این مقوله ورود پیدا کرده است.

نمازی جرئت و جسارات اهالی رسانه در مطالبه‌گری و نقد را نیز نشان از طراوتی دانست که در این مجموعه و تیم مدیریتی حاکم است.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال