سه شنبه 13 خرداد 1399
در پی درگذشت شهرام رضایی؛

مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری پیام تسلیت صادر کرد

شهرام رضایی
    -     کد خبر: 8728
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/15|15:16
شهرام رضایی، کارتونیست، روز دوشنبه (۱۴ مردادماه) بر اثر سانحه تصادف و در سن ۴۱ سالگی درگذشت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، هادی حیدری (کارتونیست) ضمن تایید این خبر، بیان کرد: این حادثه روز گذشته (دوشنبه ۱۴ مرداد) رخ داد. زمانی که ایشان از ماشین پیاده شدند تا وسیله‌ای را بردارند، ماشین دیگری با ایشان تصادف کرد که منجر به فوتش شد.

زنده‌یاد شهرام رضایی، طراح، نقاش و کارتونیست اهل اردبیل متولد ۱۳۵۷ بود. او در دوران زندگی حرفه‌ای خود بیش از ۱۰۰ جایزه ملی و بین‌المللی را دریافت کرده بود. رضایی معلم آموزش و پرورش بود و در دانشگاه نیز رشته طراحی و تصویرسازی را تدریس می‌کرد. رضایی سال ۹۶، جایزه دوم جشنواره بین‌المللی «آیدین دوغان» را به دست آورد.

پیام تسلیت مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری به مناسبت درگذشت ناگهانی شادروان هنرمند کاریکاتوریست، طراح و نقاش عزیز کشورمان شهرام رضایی:

هوالحی

مرگ پایان زندگی نیست. تولد حیاتی دوباره است. اگر نبود وعده الهی و امید به ابدیت و جاودانگی در جهان دیگر درد فراق و گذر از عالم خاک برای بازماندگان، بس عظیم و جانکاه بود.

درگذشت ناگهانی استاد دکتر شهرام رضایی هنرمند طراح کاریکاتوریست و نقاش نام‌آشنای ایران و جهان کاریکاتور را به جامعه هنرمندان تجسمی به‌ویژه خانواده گران‌قدر آن عزیز سفر کرده و هنرمندان استان اردبیل تسلیت می‌گوییم.

با اطمینان اعتماد به وعده الهی و اعتقاد به زندگی جاوید در دیار باقی، از خداوند متعال برای آن مسافر ابدیت رحمت و غفران الهی برای بازماندگان صبر و بردباری خواستاریم.

سید مسعود شجاعی طباطبایی

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال