دوشنبه 3 آذر 1399
زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری؛

شماره ۲۸ و ۲۹ ماهنامه «سوره سینما» منتشر شد

 ماهنامه «سوره سینما»
    -     کد خبر: 8634
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/9|11:32
شماره جدید ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه خرداد و تیرماه ۹۸ همراه با پرونده «باشگاه فیلم سوره» منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نسخه الکترونیکی دو شماره ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد با موضوع پرونده معرفی و کارنامه «باشگاه فیلم سوره» منتشر شد.

در این شماره علاوه بر انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی و واحدهای تصویری استان‌های حوزه هنری در خرداد و تیرماه ۹۸، به موضوعاتی چون: یادداشت یک با موضوع ورود سرمایه‌های مشکوک به سینما، گزارشی از مراسم ضیافت افطار حوزه هنری با حضور گسترده سینماگران، نقدی بر برنامه «نقد سینما»، گفت‌وگو با چند سینمادار پیرامون حق انتخاب فیلم برای نمایش در سالن‌ها، گزارشی از دیدار شاعران و اهل ادب با رهبری، گزارش نشست تحلیلی «بررسی زبان فارسی در تولیدات سینما و تلویزیون» گفت‌وگو با تهیه کننده و سردبیر «نقد سینما»، انتشار چندین دیدگاه پیرامون بازسازی سینماها توسط حوزه هنری، پرونده فعالیت‌های باشگاه فیلم سوره و … پرداخته شده است.

مجری طرح این ماهنامه آرش رمضانیان است. فاطمه پزشکی، مریم اکبرلو، مرضیه فرزعلیان، امید عشریه، غفور پورغفور، الناز نعمتی، حامد نیکومرام، محمدرسول ظهیری، محمدعلی حیدری و نرگس ساجد در بخش تحریریه و بهادر زارع و سحر قریب به عنوان عکاس در این ماهنامه همکاری داشتند.

برای دانلود شماره ۲۸ و ۲۹ ماهنامه «سوره سینما» اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال