جمعه 9 خرداد 1399

زارعی به عیادت مرشد سعیدی رفت

عیادت مرشد سعیدی
    -     کد خبر: 8593
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/7|10:07
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، روز گذشته به اتفاق جمعی از مسئولان و هنرمندان تئاتر از مرشد سیدمصطفی سعیدی، پیش‌کسوت نقالی و پرده‌خوانی، عیادت کردند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کوروش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، روز گذشته شنبه  5 مرداد با حضور در بیمارستان دی تهران از مرشد سیدمصطفی سعیدی، پیش‌کسوت نقالی و پرده‌خوانی عیادت کرد.

در این عیادت که حمید نیلی رئیس انجمن هنرهای نمایشی، محمدرضا الوند مدیر امور استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی، توحید معصومی قائم مقام و معاون اجرایی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، امیرحسین شفیعی مسئول دفتر  تولید تئاتر حرفه‌ای مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و محسن میرزاعلی مدیر دفتر تعزیه و آیین‌های نمایشی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری زارعی را همراهی می کردند، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در جریان روند درمانی این هنرمند پیش‌کسوت قرار گرفت و برای شفای عاجل وی دعا کرد.

زارعی همچنین قول مساعد داد که مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در حد توان از هیچ تلاش خود برای بهبودی کامل مرشد سعیدی فروگذار نکند.

یادآور می‌شود، مرشد سعیدی از جمله پیش‌کسوتان هنر نقالی و پرده‌خوانی است که در جریان برگزاری جشنواره پرده‌خوانان و نقالان علوی به اجرای آثار فاخر در قالب این هنر پرداخته و در دومین دوره این جشنواره نیز به پاس سال‌ها تلاش و مجاهدت وی در پاسداشت و اعتلای هنر نقالی و پرده‌خوانی به ویژه در زمینه قصص و روایات قرآنی و دینی از او تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال