پنج شنبه 21 آذر 1398

جزئیات اجرای طرح «سینما با ما» در پردیس آزادی/ همه مردم می‌توانند به سینما بیایند

سینما ازادی
    -     کد خبر: 8559
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/5|10:52
طرح ویژه «سینما با ما» با هدف حمایت از اقشار کم‌درآمد توسط پردیس سینمایی آزادی و همراهی موسسه خیریه همیاری اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،‌ طرح خیریه «سینما با ما» با هدف حمایت فرهنگی از اقشار کم‌برخوردار جامعه در پردیس آزادی اجرا و طی آن با همراهی موسسه های معتبر و مجوزدار اکران‌های رایگان برگزار می‌شود.

این طرح با همکاری پردیس سینما آزادی و موسسه خیریه همیاری اجرایی می‌شود و نخستین برنامه آن روز چهارشنبه ۲ مردادماه با همکاری موسسه خیریه همیاری و موسسه خیریه ایلیا در پردیس آزادی برگزار شد و جمعی از کودکان و نوجوانان خیریۀ ایلیا مهمان پردیس سینمایی آزادی بودند.

این طرح از آنجا اجرایی می‌شود که پردیس سینمایی آزادی در دور جدید مدیریت و فعالیت‌های خود قصد دارد در فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری به نفع همه اقشار جامعه مشارکت داشته باشد و ایده «سینما با ما» معطوف به سوق دادن سینما به سمت فعالیت‌های فرهنگی با مشارکت حداکثری مردم است.

در این طرح فیلم‌ها به گونه‌ای انتخاب می‌شود که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، سرگرم کننده و حامل پیام مثبتی برای مخاطبان باشد.

اولین گام اجرای طرح «سینما با ما» شناسایی و همکاری با خیریه های معتبر و سرشناسی که افرادی را تحت پوشش خود دارند، است. در گام بعدی افراد از طریق خیریه‌ها به سینما معرفی می‌شوند و در روز و ساعت مشخص برای تماشای فیلم‌ها به صورت رایگان به سینما می‌آیند.

«سینما با ما» در روزهای شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه هر هفته به صورت متغیر صبح‌ها یک سئانس خود را به قشر کم‌برخوردار تحت پوشش خیریه‌ها اختصاص می‌دهد و در صورت استقبال از این طرح تعداد سئانس‌های نمایش فیلم افزایش پیدا می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال