دوشنبه 18 آذر 1398
در پنجمین حلقه شعرآیینی حوزه هنری صورت می‌گیرد

خوانش وتشریح قصیده بیدل دهلوی در وصف حضرت علی(ع)

شعر آئینی
    -     کد خبر: 8527
    -     تاريخ انتشار : 1398/5/1|12:38
پنجمین «حلقه شعرآیینی» سه‌شنبه اول مردادماه، ساعت ۱۷ با حضور حضور یوسفعلی میرشکاک و محمود حبیبی کسبی در سالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، پنجمین «حلقه شعرآیینی »سه‌شنبه اول مردادماه، ساعت 17 با حضور حضور یوسفعلی میرشکاک و محمود حبیبی کسبی در سالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزار می‌شود.

در برنامه این هفته حلقه شعر آیینی، یوسفعلی میرشکاک، شاعر و مدرس شعر، ادامه قصیده بیدل دهلوی در وصف حضرت علی(ع) را خوانده و به تشریح نکات نهفته در آن می‌پردازد.

در ادامه تعدادی از شاعران حاضر نیز به خواندن شعرهای آیینی خود پرداخته و سپس آثارشان توسط یوسفعلی میرشکاک و محمود حبیبی کسبی، که مدرسان این محفل هستند، نقد و بررسی شده و توصیه‌ها و رهنمودهای فنی لازم به شاعران ارائه می‌شود.

 این حلقه، ازجمله برنامه‌های هفتگی مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری است که به منظور شعرخوانی و نقد و بررسی شعر آیینی برگزار می‌شود.

گفتنی است، پنجمین «حلقه شعر آیینی» سه‌شنبه اول مردادماه، ساعت 17 به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزار می‌شود و عموم علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند در زمان یادشده به سالن سلمان هراتی حوزه هنری واقع در انتهای خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال