دوشنبه 20 مرداد 1399
کاظمی، مدیر موسسه «بهمن سبز» عنوان کرد:

«بهمن سبز» با نوسازی و تاسیس سینما‌ها رونق اقتصادی ایجاد کرده است/ تقدیرها عزم ما را برای ادامه مسیر جدی‌تر می‌کند

محمود کاظمی مدیر عامل موسسه «بهمن سبز»
    -     کد خبر: 8463
    -     تاريخ انتشار : 1398/4/26|13:52
مدیر موسسه «بهمن سبز» در خصوص فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌‌ای خود گفت: «بهمن سبز» سال‌هاست در زمینه نوسازی، بهسازی، تجهیز و تاسیس سینما فعالیت دارد و طبیعی است که این حرکت به رونق اقتصادی و ایجاد شغل بینجامد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمود کاظمی که در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال موفق به دریافت تندیس و عنوان «مدیر سال» شد در گفت‌وگویی با شبکه رادیویی «رادیو نمایش» درباره انتخاب به این عنوان صحبت کرد.

کاظمی با اشاره به جایگاه موسسه «بهمن سبز» در سینمای ایران گفت: موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری در بخش توزیع، پخش، اکران و سینماداری فعالیت می‌کند. ما در سراسر ایران دارای ۶۰ سینما و ۱۱۱ سالن سینما و ۱۹ استان و ۳۵۱۵۴ صندلی هستیم. اجلاس سالانه مدیر سال، با هدف خاصی برگزار شده و امسال چهارمین دوره آن بود. معیارهایی مثل کارآفرینی و ایجاد شغل و … شامل موسسه «بهمن سبز» هم می‌شد.

وی ادامه داد: ما سال‌هاست در زمینه نوسازی، بهسازی، تجهیز و تاسیس سینما فعالیت داریم و طبیعی است که این حرکت به رونق اقتصادی و ایجاد شغل بینجامد. با تلاش حوزه هنری و حمایت مدیران و تلاش همکارانم علاوه بر تجهیز و نوسازی، تعدادی سینما بسته بوده که دوباره به چرخه اکران برگشته است.

کاظمی افزود: این جایزه به مدیرانی داده شده که در حوزه پایداری کسب و کار فعال بوده‌اند. اگرچه جایزه باارزش و مبارک است، اما برای من بسیار بیشتر از جایزه، دیده شدن تلاش حوزه هنری در سینماسازی و سینماداری است. موسسه «بهمن سبز» پارسال تندیس همایش کارآفرین مسئولیت‌پذیر را دریافت کرد، این تقدیرها عزم ما را برای ادامه مسیر جدی‌تر می‌کند.

گفتنی است، اجلاس سراسری مدیر سال به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت در چهار سال اخیر برگزار شده است. هومن پناهی‌پور دبیر اجرایی این دوره بود. نشان عالی مدیر سال به مدیرانی اهدا می‌شود که در حوزه پایداری کسب و کار، خلاقیت، نوآوری و اشتغال‌زایی به‌ویژه در شرایط تحریم موفق بوده‌اند.

یادآور می‌شود، موسسه بهمن سبز حوزه هنری در زمینه پخش، توزیع، اکران و سینماداری فعالیت می‌کند و در سراسر ایران صاحب ۱۱۱ سالن سینماست.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال