چهارشنبه 1 آیان 1398

۳۷ اُمین نشست سراسری روسای مراکز استانی حوزه هنری در ارومیه برگزار می‌شود

ارومیه
    -     کد خبر: 8392
    -     تاريخ انتشار : 1398/4/19|12:51
سرویس : استانها
۳۷ اُمین نشست سراسری روسای مراکز استانی با حضور محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، دکتر مجید مصلحی مدیرکل امور استان ها و مجلس و روسای مراکز استان‌ها ۲۲ تا ۲۴ تیرماه سال جاری به میزبانی حوزه هنری آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،37 هفتمین نشست سراسری روسای مراکز استانی با حضور محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، دکتر مجید مصلحی مدیرکل امور استان‌ها و مجلس  و روسای مراکز استان‌ها 22 تا 24 تیرماه  سال جاری به میزبانی حوزه هنری آذربایجان غربی برگزار می شود.

سید مرتضی دارابی، مسئول روابط عمومی امور استان ها، با اعلام این خبر افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، نشست سی‌وهفتم از روز شنبه 22  تیر با حضور روسای حوزه هنری مراکز استانی در شهر ارومیه آغاز خواهد شد.

دارابی در ادامه به برنامه‌های مهم این نشست اشاره کرد و گفت: از موضوعات مهمی که برای این نشست در نظر گرفته شده، طرح بیانیه گام دوم انقلاب و نسبت آن با حوزه هنری خواهد بود که توسط دکتر مصلحی مدیرکل امور استان ها در این برنامه ارائه خواهد شد.

مسئول روابط عمومی امور استان ها از سخنرانی محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، محمدمهدی دادمان قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، دکتر رضا محبوبی مشاور وزیر کشور و معاون مرکز امور اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور، مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری، جواد سمنانی سرپرست اداره کل نظارت و ارزشیابی حوزه هنری خبر داد و گفت: طبق برنامه طی سه روز نشست موضوعات مختلف ازجمله ارائه گزارش فعالیت های حوزه هنری، بیان سیاست ها و راهبردی های کلان پیش روی حوزه هنری، بررسی آسیب های اجتماعی و بیان آن از زبان هنر، رویکرد حوزه هنری در زمینه تولید آثار هنری و... طرح شده و مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وی ارائه گزارش وضعیت فعلی مراکز استانی در بخش های مختلف را از دیگر برنامه های مورد نظر این نشست اعلام و تصریح کرد: گزارش، بیان رویکردها و برنامه های سال جاری در بخش معاونت فرهنگی امور استان ها توسط دکتر داوود ضامنی، مباحث ادبیات پایداری در استان های مرزی و سایر استان ها توسط حجت الاسلام فخرزاده، گزارش، بیان رویکردها و برنامه های سال جاری در بخش معاونت برنامه ریزی نظارت و ارزشیابی امور استان ها توسط دکتر اسماعیل آجرلو، گزارش، بیان رویکردها و برنامه های سال جاری در بخش معاونت اجرای اموراستان ها توسط دکتر سینا دلشادی از بخش های در نظر گرفته شده در نشست سی‌وهفتم خواهد بود.

دارابی در ادامه از برگزاری مراسم تجلیل از خدمات و تلاش های خالصانه معاون اداری و مالی علیرضا معینی‌بخش در این نشست خبرداد و افزود: یکی از بخش های مهم دیگر برگزاری آیین تجلیل از تلاش های آقای معینی‌بخش به پاس حضور موثر و فعالانه ایشان طی سالیان متمادی در مسیر فعالیت های حوزه هنری خواهد بود.

وی در پایان از رونمایی کتاب های طرح توانمندسازی که ماحصل تلاش جمعی کارشناسان اداره کل و استان ها است در نشست 37 خبرداد و گفت: یکی از اتقافات مبارک که از سال پیش پیگیری و اجرا شد، تهیه و تدوبن کتاب‌های طرح توانمندی سازی ویژه مراکز استان ها بود که  به دبیری حوزه هنری البرز و زیر نظر دکتر آجرلو در بخش معاونت برنامه ریزی نظارت و ارزشیابی امور استان ها انجام شد. این مجموعه جمع‌آوری شده به عنوان مرجع در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در سطح مراکز استانی با عنوان طرح توانمندی‌سازی تهیه شده که در این برنامه رونمایی خواهد شد.

سی‌وهفتمین نشست سراسری روسای مراکز استانی حوزه هنری 22 تا 24 تیرماه 98 به میزبانی حوزه هنری آذریابجان غربی و با همکاری اداره کل امور استان ها و مجلس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال