شنبه 21 تیر 1399

هشتمین نشست مدیران امور سینمایی موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز برگزار شد

حیدر مرادی
    -     کد خبر: 8388
    -     تاريخ انتشار : 1398/4/19|10:34
سرویس : استانها
حیدر مرادی، مدیر امور سینمایی حوزه هنری کردستان، عنوان مدیر برتر امور سینمایی مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، هشتمین نشست مدیران امور سینمایی مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز با حضور مومنی شریف رئیس حوزه هنری کشور، حمزه‌زاده رئیس سازمان توسعه سینمایی حوزه هنری کشور، کاظمی مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، تبلیغاتی بهمن سبز و مدیران امور سینمایی کشور، ۱۳ تا ۱۵ تیرماه در مشهد مقدس برگزار شد.

در این دوره از نشست، حیدر مرادی مدیر امور سینمایی مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز استان کردستان، برای دومین دوره متوالی عنوان مدیر برتر امور سینمایی کشور را از آن خود کرد و لوح تقدیر خود را از مدیر عامل این موسسه دریافت داشت.

افزایش رضایت مخاطبین، به‌روزرسانی و ارائه خدمات نوین به مخاطب، افزایش تعداد مخاطبین ۱۳ درصدی نسبت به مشابه سال ۹۷، و اکران فیلم‌های متنوع در ژانر مخاطب، از جمله مواردی است که در این دوره توسط این مدیر جوان کسب شده است.

بررسی عملکرد یک ساله گذشته مدیران امور سینمایی، شیوه‌های نوین جذب مخاطبین جدید، توجه به اهمیت ایجاد فضایی سالم برای خانواده‌ها، از جمله مباحثی بود که در این نشست دو روزه مورد بررسی قرار گرفت.

حوزه هنری هم اکنون با ۱۳۰ سالن سینمایی در کشور به عنوان بزرگ‌ترین سینمادار، نقش ارزنده‌ای را در ارتقای سطح هنر و فرهنگ کشور برعهده دارد که سهم استان کردستان از این تعداد سالن ۴ سالن سینمایی در سنندج و بیجار  بوده و به عنوان تنها استان کشور با کمبود مخاطب مواجه نشده است.

هم اکنون نیز مراحل ساخت یک سالن سینمایی در شهرستان سقز در دستور کار حوزه هنری قرار گرفته که با آغاز به کار آن سرانه صندلی استان را در مقایسه کشوری به نسبت بسیار خوبی ارتقا خواهد بخشید.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال