سه شنبه 28 آیان 1398

نمایشگاه «طوفان شن» با ۳۰ اثر گرافیکی در بیرجند افتتاح شد

نمایشگاه طوفان شن
    -     کد خبر: 8235
    -     تاريخ انتشار : 1398/4/4|16:41
سرویس : استانها
با حضور سینا دلشادی معاون اجرایی اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری کشور، نمایشگاه «طوفان شن» در نگارخانه بهمن بیرجند افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه «طوفان شن» با نمایش ۳۰ اثر از هنرمندان برگزیده شرکت‌کننده در ورک‌شاپ ضد آمریکایی طوفان شن با حضور سینا دلشادی معاون اجرایی اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری کشور، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی روز گذشته در نگارخانه بهمن بیرجند افتتاح شد.

این نمایشگاه به مناسبت حمایت از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ساقط کردن پهباد آمریکایی و همچنین نزدیک شدن به هفته حقوق بشر آمریکایی راه اندازی شده است.

در این نمایشگاه ۳۰ اثر برگزیده هنرمندان که در ورک‌شاپ ضد آمریکایی طوفان شن (در هفته هنر انقلاب اسلامی ۹۸ ) اکران شد، شرکت کرده بودند و این آثار با داوری استاد شیخ‌رضایی یکی از اساتید برجسته گرافیک ارزیابی شده و آثار منتخب در نگارخانه بهمن به نمایش درآمد.

لازم به ذکر است این آثار با حضور هنرمندان استان‌های خراسان جنوبی، یزد، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در حوزه هنری خراسان جنوبی تولید شده است.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال