دوشنبه 27 آیان 1398

اعلام برنامه‌های جدید پردیس سینمایی آزادی/ اجرای طرح تقویت اکران در سال ۹۸

سجاد نوروزی مدیر پردیس سینمایی آزادی
    -     کد خبر: 8221
    -     تاريخ انتشار : 1398/4/3|16:31
به منظور بهره‌مندی از ساعات کم‌کاربرد سینما و افزایش مخاطب، طرح تقویت اکران فیلم‌ها در زمان‌های خلوتی سالن‌ها در پردیس سینمایی آزادی اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سجاد نوروزی مدیر پردیس سینمایی آزادی، ضمن اشاره به اهمیت این سینما در چرخه اکران فیلم‌ها در خصوص ظرفیت‌های مناسب این فضای فرهنگی و برنامه‌های جدید آن در سال ۹۸ گفت: در راستای خدمات‌رسانی به اهالی سینما، ظرفیت‌های جدیدی این مجموعه شناسایی و برنامه‌ریزی شده است که به موجب آن علاوه بر افزایش مخاطب، شرایط و  فضای مناسب این سینما برای فعالیت‌های فرهنگی مردم فراهم بوده و منجر به ترغیب و استقبال آن‌ها شود.

وی درباره طرح تقویت فروش بلیت‌‌ها در ساعات بلااستفاده مردم از این فضای فرهنگی اذعان داشت: طرح تقویت اکران فیلم‌ها در ساعات کمبود مخاطب در طی روز، از جمله برنامه‌های جدید پردیس سینمایی آزادی است که به موجب آن ساعات خلوتی سالن‌های سینما با استقبال مردم روبه‌رو شده و از ظرفیت‌های سینما به نحو بهتری استفاده می‌شود.

نوروزی خاطرنشان کرد: طرح «همت عالی» یکی دیگر از اقدامات این مجموعه فرهنگی است که به موجب آن با استقرار خیریه‌ها در پردیس سینمایی آزادی و اختصاص اکران‌های ویژه برای حمایت از موضوعاتی نظیر کودکان کار، سازوکارهای مجزایی برای فروش بلیت‌های سینما تعریف شده و مردم می‌توانند به منظور کمک به خیریه‌ها، بلیت فیلم‌ها را با قیمت‌های دلخواه خود خریداری کنند. این در حالی است که علاوه بر تقویت رویکرد فرهنگی در فضای تجاری، بدون دخل و تصرف در سطوح درآمدی این سینما، از فعالیت نهاد‌های فرهنگی حمایت شده و از همراهی آن‌ها  در رفع بحران‌های اجتماعی بهره‌مند می‌شویم.

وی عنوان کرد: با افزایش هزینه‌ها، تفریح خانواده‌ها با محدودیت‌های جدی روبه‌رو شده و سینما را به جایگاه ویژه‌ای از سرگرمی‌های محبوب و مقرون به صرفه در سبد خانوار رسانده است. در این شرایط ارائه سرویس مناسب و استفاده بهینه از ظرفیت‌های سینما، طبیعی‌ترین توقعات مردم از اهالی سینما محسوب می‌شود تا با احقاق آن به نیازهای روحی و روانی مخاطبان پاسخ داده شود.

مدیر پردیس سینمایی آزادی افزایش ۲ برابری مخاطب در این سینما را ناشی از مطلوبیت آن در بین مردم معرفی کرد و یادآور شد: هم‌زمان با اعمال سیاست‌های تجاری، در نظر داریم به منظور افزایش کاربری و مخاطب‌پسندی بیشتر در این مجموعه، شرایط مطلوب را ارتقا دهیم و سیاست‌های جدیدی را اعمال کنیم. بدین منظور بررسی‌های لازم انجام و  در صورت اخذ تصمیمات جدید، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال