دوشنبه 27 آیان 1398

نمایشگاه «شور نقش» در شهرکرد افتتاح شد

نمایشگاه شور عشق
    -     کد خبر: 8216
    -     تاريخ انتشار : 1398/4/3|12:13
سرویس : استانها
از سوی واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری، نمایشگاه «شور نقش» آثار تذهیب، گل و مرغ و تشعیر محمدرضا یداللهی‌فارسانی در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایشگاه «شور نقش» شامل ۲۴ اثر تذهیب، گل و مرغ و تشعیر محمدرضا یداللهی‌فارسانی هنرمند استان چهارمحال و بختیاری است که تا ۵ تیر در نگارخانه شهید آوینی شهرکرد برپا است.

اسماعیل کمالی دهکردی افزود: آثار ارائه شده در این نمایشگاه در تکنیک‌های آبرنگ، گواش و اکرلیک در قطع‌های متفاوت کار شده است.

وی گفت: ۴ اثر از این آثار از هنرجویان و دانشجویان یداللهی فارسانی است که به‌دلیل کیفیت خوب اجرا در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری افزود: محمدرضا یداللهی متولد ۱۳۶۲ در فارسان است. او دارای نشان درجه ۳ هنری و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد پژوهش هنر  است. یداللهی بیش از ۱۵ سال است که در رشته نگارگری و تذهیب فعالیت می‌کند. یداللهی تاکنون ۴ نمایشگاه  انفرادی داشته و چندین نمایشگاه گروهی را نیز در شهرکرد و دیگر شهرهای کشور به نمایش گذاشته است. دبیری جشنواره‌های کشوری نگارگری از دیگر فعالیت‌های اوست. این هنرمند جوان استان تاکنون توانسته در چندین جشنواره تذهیب، تشعیر و نگارگری رتبه‌های برتر را از آن خود کند.‏

گفتنی است، این نمایشگاه تا ۵ تیرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه شهید آوینی واقع در شهرکرد، خیابان شریعتی، کوچه ۶۰ برای بازدید علاقه‌مندان برپاست‏.

انتهای پیام/‎

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال