پنج شنبه 21 آذر 1398

مسئول کمیته علمی نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت معرفی شد

کژوان ضیاءالدینی
    -     کد خبر: 8205
    -     تاريخ انتشار : 1398/4/2|14:07
سرویس : موسیقی
کژوان ضیاءالدینی به عنوان مسئول کمیته علمی نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کژوان ضیاءالدینی مسئولیت کمیته علمی نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت را برعهده گرفت.

کژوان ضیاءالدینی متولد سال  ۱۳۶۷ در سنندج، رتبه‌ یک کنکور کارشناسی ارشد موسیقی ایرانی سال ۱۳۹۰ و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نوازندگی موسیقی ایرانی از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و کارشناسی نوازندگی موسیقی ایرانی از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

وی علاوه بر کسب عنوان در جشنواره‌های مختلف داخلی سابقه تدریس در آموزشگاه‌های مختلف و دانشگاه‌های کشور را دارد و هم اکنون عضو هیأت علمی دانشگاه هنر و معماری دانشگاه کردستان  است.

از جمله فعالیت‌های دیگر این هنرمند می‌توان به انجام طرح پژوهشی با عنوان «موسیقی کردهای مکریان» به سفارش حوزه‌ هنری استان کردستان، نگارش سلسله مقالات انتقادی سیزده‌گانه در رابطه با فرهنگ موسیقایی کردستان در هفته نامه‌ سیروان و داوری هفتمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت و تشکیل گروه موسیقی سنتی دانشگاه کردستان اشاره کرد.

نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت در چهار بخش بین‌الملل، سراسری، جنبی و ویژه برگزار می‌شود. این جشنواره22 تا 24 مرداد ماه امسال در شهر سنندج برگزار می‌شود و آخرین مهلت ارسال اثر به این رویداد 31 تیرماه اعلام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال