پنج شنبه 26 تیر 1399
مدیر پردیس سینمایی آزادی خبر داد:

رشد دو برابری مخاطب در ایام عید فطر ۹۸/ با ذائقه‌سازی به سینماها کمک کنیم

سجاد نوروزی مدیر پردیس سینمایی آزادی
    -     کد خبر: 8083
    -     تاريخ انتشار : 1398/3/21|14:31
پردیس سینمایی آزادی در ایام عید سعید فطر امسال با بیش از ۱۱ هزار مخاطب روبه‌رو بوده و به رشد دو برابری نسبت به سال ۹۷ دست یافته است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سجاد نوروزی مدیر پردیس سینمایی آزادی در خصوص روند رو به رشد مخاطب در این سینما گفت: افزایش هزینه‌های اوقات فراغت مردم از دیگر عوامل موثر در کاهش تفریحات خانواده‌ها محسوب می‌شود که به نحوی گذراندن اوقات فراغت در سینما را در اولویت سبد خانوار قرار داده است. بنابراین سینما به عنوان مهم‌ترین کالای فرهنگی همچنان در ردیف علاقه‌مندی‌های مخاطب قرار داشته و کم‌هزینه و مقرون به صرفه بودن آن، روند رو به رشدی از مخاطب را به دنبال داشته است.

وی افزود: فروش دو برابری بلیت در پردیس سینمایی آزادی هم‌زمان با ایام عید سعید فطر از مهم‌ترین  اتفاقات این سینما در سال جدید است. آمار مخاطب ۵ هزار و ۸۱۴  در ایام عید فطر سال ۹۷، امسال با فروش ۱۱ هزار و ۸۰۵ بلیت، رشد صددرصدی را تجربه کرد.

مدیر پردیس سینمایی آزادی ضمن تاکید بر اکران فیلم‌های ویژه سینمایی در سالن های این سینما ادامه داد: افزایش تبلیغات و  اکران فیلم های خوب، از جمله عوامل بهبود این رویکرد فرهنگی و رشد مخاطب در این سینما بوده و وجه تمایزی برای وضعیت سینمایی کشور در سال ۹۸ محسوب می‌شود.

وی اذعان داشت:  توجه به تنوع محصولات فرهنگی سینماها، تاکید بر نوع نیاز و ذائقه مردم، منجر به جذب مخاطب و موفقیت جامعه سینماداران می‌شود. بنابراین رشد میزان تماشاگران علاوه بر بهبود فرایند مالی و تجاری سینماها، بزرگ‌ترین موفقیت برای اهالی سینما بوده و به پیشرفت این عرصه کمک می‌کند. بر این اساس، نباید به پیشرفت‌های مقطعی بسنده و تلاش در این حیطه را  فراموش کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال