یکشنبه 18 خرداد 1399
با گویندگی میرطاهر مظلومی

نسخه صوتی کتاب «آخرین نشان مردی» رونمایی شد

آخرین نشان مردی
    -     کد خبر: 8068
    -     تاريخ انتشار : 1398/3/20|14:27
نسخه صوتی کتاب «آخرین نشان مردی» در کتابخوان سوره مهر رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نسخه صوتی کتاب «آخرین نشان مردی» علاوه بر کتابخوان اختصاصی سوره مهر به آدرس (www.sooremehr.ir ) در سایت‌های بیپ تونز، نوار، کتابراه، طاقچه و آوانامه قابل دریافت است.

کتاب «آخرین نشان مردی» داستان دانشجویی خوش‌ذوق است که مشغول نگارش پایان‌نامه دانشجویی است که وقایع اطراف بر نگارش پایان‌نامه تاثیراتی به همراه دارد. نگارش پایان‌نامه تحت‌تاثیر وقایع و رخدادهای گوناگون اطراف قرار می‌گیرد و به تبع آن پیش می‌رود.

در این کتاب وقایع و موقعیت‌های طنزآمیز دوره دانشجویی با زبان فارسی معیار و قلم طنزآمیز مهرداد صدقی به رشته تحریر درآمده که برای افرادی که دوره دانشجویی را تجربه کرده‌اند یادآور خاطرات بوده و برای افرادی که ذهنیتی از فضای دانشجویی ندارند می‌تواند جذاب باشد.

صدقی درباره نگارش این اثر و چگونگی خلق آن گفت: این کتاب در دوره‌ای که مشغول نگارش پایان‌نامه دکترا بودم نوشته شد و دقیقا با تحویل آن به اتمام رسید. البته اتفاقات و فضاهای موجود در کتاب ساختگی است و اتفاقات قصه ساخته و پرداخته شده و هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد.

وی ادامه داد: این کتاب مجموعه داستان‌های طنزی است که با شخصیت‌های ثابت و رویدادهای متنوع طنزآمیز خلق شده است. همچنین در نگارش تمام بخش‌های این اثر سعی کردم احساس آرامش و حس خوب زندگی را به مخاطبان انتقال بدهم که با اتمام این کتاب در مخاطب همراه با لبخند، یک آرامش روحی و ذهنی ایجاد شود.

گفتنی است، از مهرداد صدقی تاکنون کتاب‌های «آب‌نبات هل‌دار»، «آبنبات دارچینی» و «نقطه ته خط» از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

برای دریافت نسخه صوتی این کتاب اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال