شنبه 14 تیر 1399

همایش استانی شعر گویشی «آخرین سردار» در رامهرمز برگزار شد

همایش آخرین سردار
    -     کد خبر: 7975
    -     تاريخ انتشار : 1398/3/5|17:09
سرویس : استانها
به همت حوزه هنری خوزستان دفتر رامهرمز، همایش استانی شعر گویشی «آخرین سردار» در تالار هنر این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، همایش استانی شعر گویشی «آخرین سردار» به همت حوزه هنری خوزستان دفتر رامهرمز در تالار هنر این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سیدشهاب‌الدین طباطبایی، رئیس حوزه هنری خوزستان، در این همایش با اشاره به برنامه های حوزه هنری خوزستان در رامهرمز به مدیریت سیده فاطمه موسوی، بیان کرد: حوزه هنری خوزستان فعالیت ها و برنامه های بسیار خوب و متنوعی را در سال جاری برای برگزاری در شهرستان ها تدارک دیده تا رسالت خود را رد خصوص حفظ ارزش های انقلاب به انجام برساند.

وی ابراز امیدواری کرد هنر و ادبیات پایداری استان ما بتواند از این همایش بهره مند شود و گفت: حفظ این همایش از اهمیت بسیاری برخوردار است که می تواند هم برای ماندگاری و هم ادامه راه به ما کمک کند و حوزه هنری هم در این مسیر در کنار دیگر دستگاه‌ها همکاری خواهد کرد.

در ادامه اقبال محمدیان، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، با تبریک فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، افزود: هنرمندان و شاعران در زمینه حفظ ارزش های شهدا و ایثارگرانی که طی هشت سال دفاع مقدس از انقلاب اسلامی و ایران در مقابل دشمنان دفاع کردند، نقش مهمی بر عهده دارند.

عبدالرضا باغ شیرین، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز، ضمن خیرمقدم به حضار، به بیان مطالبی در خصوص آزادسازی خرمشهر پرداخت.

در این همایش وحید کیانی مدیرکل کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، حجت الاسلام ابوالقاسم عسکرزاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز و جمعی از مسئولین نهادها و ادارات حضور داشتند.

اجرای گروه موسیقی خنیاگر توسط آرمین خوش کلام و حسن اسکندری، گروه تواشیح نوجوانان به مدیریت عباس نوروزی، گروه سنج و دمام به مدیریت محمد ممبینی، خاطره گویی عباس حربی رزمنده عملیات فتح خرمشهر از روز آزادسازی خرمشهر، شعرخوانی جبار رضایی، قاسم سلیمانی، حمداله احمدی، مصطفی سمندی، وحید کیانی، محدثه الماسی و مریم موسوی از شاعران استان و... از جمله برنامه های این همایش بود.

انتهای پیام/
 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال