شنبه 14 تیر 1399
به مناسبت روز قدس؛

نمایشگاه نقاشی «فریاد سنگ» افتتاح می‌شود

نمایشگاه فریاد سنگ
    -     کد خبر: 7953
    -     تاريخ انتشار : 1398/3/4|13:09
همزمان با افتتاح نمایشگاه نقاشی «فریاد سنگ»؛ تابلو نقاشی«شب قدر» اثر استاد عبدالحمید قدیریان و نمایشگاه پوسترهای مقاومت فلسطین، سه‌شنبه ۷ خردادماه در حوزه هنری رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه منتخب آثار هنرمندان نقاش حوزه هنری با عنوان «فریاد سنگ» به مناسبت روز قدس در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح می‌شود.

نمایشگاه «فریاد سنگ» شامل ۳۰ اثر از هنرمندانی همچون کاظم چلیپا، ایرج اسکندری، حبیب الله صادقی، عبدالحمید قدیریان، مرتضی اسدی، مصطفی گودرزی، علی وزیریان، مصطفی ندرلو، غلامعلی طاهری، محمدعلی شیخی، صدیقه سلمان، خشایار قاضی زاده و کامیار صادقی با موضوع مقاومت فلسطین است.

همچنین تابلو نقاشی «شب قدر» اثر استاد عبدالحمید قدیریان در نگاه خانه حوزه هنری رونمایی می‌شود.

همزمان با برپایی این نمایشگاه‌ها ، ۴۰ پوستر از هنرمندان گرافیست کشور با موضوع مقاومت فلسطین و روز قدس در حوزه هنری به نمایش در می‌آید.

افتتاح و رونمایی از این رویداد‌های هنری، سه شنبه ۷ خردادماه ساعت ۱۴ در نگاه خانه حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ برگزار می‌شود.

گفتنی است، عبدالحمید قدیریان متولد سال 1339 است و در زمینه‌های هنری نقاشی، گریم، طراحی صحنه و لباس فعالیت می‌کند. قدیریان هنرمند طراح و تصویرگری است که تاکنون دو تابلو نقاشی در وصف شهید حججی نیز خلق کرده است. هر دو تابلو این نقاش در وصف شهید حججی در نگاه‌خانه مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری رونمایی شده است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه‌ها می‌توانند از ۷ تا ۳۰ خرداد ماه، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ به حوزه هنری مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال