سه شنبه 17 تیر 1399
دیدار شاعران حوزه هنری با رهبر انقلاب اسلامی/ ۴

یاسر سعادت: صلابت و آرامش رهبر معظم انقلاب همه را به سوی ایشان جذب می‌کند

سید یاسر سعادت
    -     کد خبر: 7947
    -     تاريخ انتشار : 1398/3/4|12:03
سرویس : استانها
شاعر و هنرمند حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیش‌کسوت در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سید یاسر سعادت دیدار با رهبر انقلاب را از افتخارات خود عنوان کرد و گفت: ماه رمضان سال گذشته اشعاری را برای قرائت در محضر رهبر انقلاب ارسال کردم که پذیرفته نشد؛ اما امسال و برای دومین بار شعری درباره مقام امیرالمومنین (ع) فرستادم که مورد پذیرش قرار گرفت و توانستم همراه با دیگر شاعران کشور با ایشان دیدار کنم.

وی بیان کرد: ۲۹ شاعر کشور توانستند در محضر رهبری شعرخوانی کنند و هر چند نتوانستم شعری را قرائت کنم اما کتابی با عنوان «محفل شاعران آیینی» شامل مجموعه اشعار دیدار شاعران در سال ۱۳۹۰ با رهبر انقلاب را تقدیم ایشان کردم.

سعادت افزود: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار توصیه‌هایی به شاعران داشتند و بیان و پدیده‌ شعر را از معجزات آفرینش خواندند.

وی ادامه داد: علاقه خاصی به رهبر انقلاب دارم و در دیدار با این عالم فرزانه احساس شوق و پرواز می‌کردم و بیان آن حالت قابل وصف نیست.

این شاعر کهگیلویه و بویراحمدی افزود: صلابت و آرامش رهبر معظم انقلاب همه را به سوی ایشان جذب می‌کند و تعبیر مظلوم مقتدر درباره رهبری به‌خوبی به‌کار برده شده است.

انتهای پیام/

 
 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال