شنبه 14 تیر 1399
دیدار شاعران حوزه هنری با رهبر انقلاب اسلامی/ ۱

شاعران یزدی در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی به شعرخوانی پرداختند

مهدی پرنیان
    -     کد خبر: 7929
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/31|15:40
سرویس : استانها
در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، طبق سنت هرساله هم‌زمان با شب ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع)، جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند.

در این دیدار که به نوعی مهم‌ترین شب شعر سالانه ادبی در کشور محسوب می‌شود، شاعرانی از سراسر ایران از جمله پنج شاعر استان یزد حضور داشتند.

حجت‌الاسلام زکریا اخلاقی، حجت‌الاسلام مهدی پرنیان، محمدجواد حلوایی، محمد مروستی‌زاده و الهه سلطانی، شاعران یزدی حاضر در این جلسه بودند.

در این دیدار ۲۹ تن از شاعران جوان و پیشکسوت از جمله مهدی پرنیان مسئول دفتر طنز حوزه هنری یزد، اشعار خود را در حضور رهبر انقلاب اسلامی قرائت کردند.

پیش از نماز مغرب و عشاء نیز تعدادی از شاعران از نزدیک با رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو و آثار خود را به ایشان تقدیم کردند.

در این دیدار، نماز مغرب و عشاء به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی اقامه شد و حاضران روزه‌ خود را به همراه ایشان افطار کردند.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال