شنبه 14 تیر 1399

حضور شاعران انقلاب اسلامی در حوزه هنری پیش از دیدار با رهبر انقلاب

دیدار
    -     کد خبر: 7917
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/30|18:11
جمعی از شاعران منتخب انقلاب اسلامی به جهت حضور در جلسه دیدار با رهبر معظم انقلاب در حوزه هنری گرد هم آمدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، جمعی از شاعران منتخب که در جلسه دیدار با رهبر معظم انقلاب حضور دارند، در حوزه هنری گرد هم آمده و نسبت به موضوعات و فضای شعری انقلاب اسلامی به گفت‌وگو نشستند.

در این دیدار صمیمانه شاعرانی از سراسر ایران اعم از شیعه و سنی با گویش‌ها و قومیت‌های گوناگون بر اهمیت این دیدار متذکر شدند. مهدیه انتظامیان، از شاعران منتخب، درباره برکات این جلسه گفت: زمانی که رهبر انقلاب نسبت به شعر شما نکته‌ای را می فرمایند قطعا آن شاعر در مسیر خود تغییرات ژرفی را رقم خواهد زد.

شاعران بعد از گردهمایی در مسجد آیت‌الله خامنه‌ای ضمن آماده کردن شعرهای خود برای شعرخوانی در محضر رهبر انقلاب، جلسات محفلی و گفت‌وگوهایی پیرامون موضوعات فنی شعر نیز داشتند. سپس با حضور بر سر مزار شهدای گمنام با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند. پس از آن، شاعران نشستی نیز با محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری داشتند. در این نشست، اسماعیل امینی، مرتضی امیری اسفندقه، میلاد عرفان‌پور، عباس محمدی و علی داوودی نیز حضور داشتند.

محسن مومنی شریف ضمن خیرمقدم به شاعران حاضر در جلسه دیدار با مقام معظم رهبری این دیدار را منبع خیر و برکت بسیار دانست و خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب نسبت به جامعه ادبی کشور و جامعه شاعران توجهی خاص دارند و هر ساله نکات بسیار مهمی را در این خصوص متذکر می‌شوند. از همین رو، حوزه هنری به عنوان متصدی برگزاری این دیدار همه تلاش خود را می‌کند تا کیفیت آن نسبت به گذشته ارتقا یابد.

بعد از این جلسه، شاعران انقلاب اسلامی حوزه هنری را به مقصد حسینیه امام خمینی(ره) برای برگزاری جلسه دیدار با رهبر معظم انقلاب ترک کردند.

گفتنی است، دیدار شاعران و اهالی فرهنگ و اساتید شعر و ادب فارسی با رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، دوشنبه 30 اردیبهشت‌ماه 1398 و در شب ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال