شنبه 14 تیر 1399

یاسر محمودی برنتی مسئول انجمن هنرهای نمایشی مازندران شد

یاسر محمودی برنتی
    -     کد خبر: 7907
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/30|16:05
سرویس : استانها
انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران با حضور گروه‌های مختلف تئاتری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، طی انتخابات انجمن نمایش استان که با حضور  اهالی هنرهای نمایشی و مسئولان گروه‌های مختلف تئاتری مازندران در سالن بلک باکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری برگزار شد، اعضای اصلی و علی‌البدل انجمن هنرهای نمایشی مازندران معرفی شدند.

گفتنی است، یاسر محمودی برنتی مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران، در این انتخابات که دومین انتخابات دوره جدید تشکل یاد شده با عنوان انجمن هنرهای نمایشی استان است با کسب بیشترین رای به عنوان مسئول این انجمن برگزیده شد.

شایان ذکر است، سینا دلشادی رئیس حوزه هنری مازندران، طی پیام تبریکی در پی این انتخاب، خطاب به یاسر محمودی برنتی چنین نوشت:

«برگزیدن جناب‌عالی را به عنوان رئیس انجمن هنرهای نمایش استان مازندران در ماه مبارک رمضان به فال نیک گرفته و مراتب تبریک و تهنیت خود را تقدیمتان می‌دارم. حضور جناب‌عالی در این مسند خطیر به‌عنوان مدافع و حامی حقوق صنفی هنرمندان ارجمند نمایش در شرایطی که فضای فرهنگی و هنری استان نیاز به برنامه‌ریزی‌های دقیق و اثربخش‌تر دارد، مسئولیت جناب‌عالی را در قبال این هنر فاخر سنگین‌تر می‌کند.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از تجارب ارزنده‌ای که نزد شماست، کارنامه درخشان هنری‌تان بار دیگر در این مسئولیت جدید با ارتقای شرایط هنر نمایش استان و سوق به سمت ارزش‌های دینی و انقلاب تکرار شود. بدیهی است حوزه هنری در جهت همیاری و هم‌افزایی با جناب‌عالی برای نیل به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه هنر والای نمایش از هیچ مساعدت و همکاری فروگذار نخواهد کرد. همواره مشمول توفیقات روزافزون الهی باشید. ان‌شاءالله»

انتهای پیام/

 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال