شنبه 17 خرداد 1399

فراخوان فصل دوم پروژه‌ ملی چهار فصل تئاتر ایران اعلام شد

ایوب آقاخانی فصل اول پروژه‌ «چهارفصل تئاتر ایران»
    -     کد خبر: 7872
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/25|10:38
فراخوان فصل دوم از دورِ نوین پروژه‌ جامع ملی چهارفصل تئاتر ایران با عنوان «نمایشنامه‌های کمدی» برای علاقه‌مندان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ایوب آقاخانی مدیر دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ی هنری و مؤسس و مدیر پروژه‌ جامع ملی چهارفصل تئاتر ایران اعلام کرد با توجه به درخواست هنرمندان و هنردوستان مقیم شهرستان‌ها و با عنایت به اینکه فراخوان دوم از دورِ نوین پروژه‌ چهارفصل تئاتر ایران اسفندماه 1397 منتشر شد و ظاهراً، بسیاری، به دلایل مختلف، از آن مطلع نشدند، این دفتر به عنوان دبیرخانه‌ رسمی پروژه برای برگزاری فصل دوم با عنوان «نمایشنامه‌های کمدی» به‌صورت ضرب‌الاجل فرصتی چند روزه برای علاقه‌مندان تعیین می‌کند تا در صورت تمایل، ایده‌های جامانده‌ خود را در این حوزه‌ مورد ذکر، یعنی کمدی، تا پایان اردیبهشت‌ماه 1398، به آدرس ایمیلa.aghakhani@hotmail.com  ارسال کنند.

به‌زودی هیئت‌ علمی فصل دوم از دورِ نوین پروژه‌ جامع ملی چهارفصل تئاتر ایران اعلام خواهد شد و بعد از اتمام مهلت اعلام‌شده طرح‌های جدید رسیده، با تجمیع طرح‌های پیشینی که در فاصله‌ تعیین‌شده‌ قبلی گردآوری شده بودند، توسط آن‌ها بررسی و نتیجه‌ مورد نظر اعلام خواهد شد.

گفتنی است، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری فصل اول دورِ نوین پروژه‌ جامع ملی چهارفصل تئاتر ایران را به دبیری ایوب آقاخانی به‌منظور تقویت بنیه نمایشنامه‌نویسی کشور در پاییز ۱۳۹۷ با عنوان «ایران در بستر تاریخ» پشت سر گذاشت و چندی پیش نمایشنامه‌های خروجی آن را معرفی کرد.

این پروژه که چهار سال متوالی با مدیریت ایوب آقاخانی در سال‌های ۸۷ تا ۹۱ موفقیت‌هایی را کسب کرده بود، بار دیگر کار خود را آغاز کرده است. پیش از این از سوی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شد و این‌بار از سوی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برگزار می‌شود. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال