چهارشنبه 30 مرداد 1398

توصیه جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح به مطالعه کتاب «در کمین گل سرخ»

امیر گلفام
    -     کد خبر: 7860
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/24|11:33
سرویس : استانها
امیر ابراهیم گلفام، جانشین معاونت فرهنگی، تبلیغی و دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، علاقه‌مندان به حوزه دفاع مقدس و قشرهای مختلف مردم را به مطالعه کتاب «در کمین گل سرخ» دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، امیر ابراهیم گلفام در آیین رونمایی از کتاب «امیر دل‌ها» که توسط حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد و کنگره سرداران و شهدای استان تولید شده است، به کتاب‌های منتشر شده در این حوزه پرداخت و افزود: کتاب «در کمین گل سرخ» نوشته محسن مومنی شریف، روایتی از زندگی و مبارزات امیر شهید علی صیاد شیرازی است که در این کتاب مومنی شریف مصاحبه‌های متعدد را با این شهید والامقام و همرزمان وی انجام داده و آن‌ها را تبدیل به یک کتاب زیبا از تاریخ انقلاب اسلامی کرده است.

وی بیان کرد: خاطرات بسیار زیادی از مجاهدت‌های اوایل انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس در کتاب «در کمین گل سرخ» آورده شده است و کسانی که دسترسی به این کتاب ندارند می‌توانند فایل صوتی آن را که توسط گویندگان رادیو تهران اجرا شده و بسیار ارزشمند و دلچسب است استفاده کنند.

جانشین معاونت فرهنگی، تبلیغی و دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که ۲۷ فروردین و در آستانه روز ارتش در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، از تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» رونمایی شد.

امیر گلفام افزود: توصیه می‌کنم علاقه‌مندان به حوزه دفاع مقدس و ایثار و شهادت حتما کتاب «در کمین گل سرخ» و «امیر دل‌ها» را که شامل زندگی‌نامه و یادداشت‌های امیر شهید همتعلی حسن‌زاده تنها امیر شهید استان کهگیلویه و بویراحمد است مطالعه کنند.

انتهای پیام/

 
 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال