چهارشنبه 30 مرداد 1398

«پنج رئیس کوتوله» روانه بازار نشر شد

پنج رئیس کوتوله
    -     کد خبر: 7854
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/23|11:18
«پنج رئیس کوتوله» رمان نوجوان مهدی میرکیایی است که به‌تازگی توسط سوره مهر روانه بازار نشر شده است.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، میرکیایی درباره این اثر گفت: این اثر یک رمان فانتزی است که سعی شده از تیپ قصه‌هایی که در این سال‌ها معمولا منتشر می‌شود با فضای متفاوت‌تر و خلاقیت بیشتری عرضه شود، که این خلاقیت در عینی که به جذب مخاطب منجر ‌شود با یک جنبه آموزشی برای کودک نیز همراه باشد.

 
این نویسنده درباره ویژگی ادبیات نوجوان نیز اظهار داشت: ادبیات کودک و نوجوان یک تفاوت ماهوی با ادبیات بزرگسال دارد؛ یعنی  در بسیاری از اوقات شما گریزی از این ندارید که در ادبیات کودک و نوجوان پند ادبیات تعلیمی هم بدهید یعنی فضا و اثر شما باید داری پیامی برای مخاطب باشد که در گونه ادبیات تعلیمی قرار گرفته است.
 
میرکیایی همچنین افزود: مخاطب نوجوان دغدغه خاص خودش را دارد و ما هم به عنوان نویسنده باید به این دغدغه‌ها توجه کنیم. همچنین ترین ویژگی هر فرد در هر شغلی مخاطب‌شناسی است که این مهم در حوزه ادبیات نیز حائز اهمیت است.
 
در قسمتی از کتاب آمده است: هر روز یک خبر تازه از آدم کوچولوها منتشر می‌شود که دنیا را شگفت زده می کرد و حالا یک خبر سیار جالب توجه: دامادی که در جیب عروس جا می‌شود و در کف دست‌های او به خواب می رود... یک رکورد جدید: قد عروس تقریبا هفده برابر داماد است...
 
«پنج رئیس کوتوله» تولید حوزه هنری کودک و نوجوان است که با قیمت 15000تومان و با نشان مهرک توسط سوره مهر منتشر شده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال