سه شنبه 13 خرداد 1399
با آثاری از کامیار صادقی

نمایشگاه «درنگ در سکوت» در گالری ابوالفضل عالی برپا می‌شود

نمایشگاه «درنگ در سکوت»
    -     کد خبر: 7831
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/18|12:02
گالری ابوالفضل عالی میزبان نمایشگاه آثار منتخب نقاشی کامیار صادقی با عنوان «درنگ در سکوت» با موضوعات مذهبی، فلسطین اشغالی و انقلاب اسلامی ایران می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه آثار منتخب کامیار صادقی با عنوان «درنگ در سکوت» هفته آینده در حوزه هنری برپا می‌شود. این نمایشگاه شامل آثاری با موضوعات مذهبی، فلسطین اشغالی و انقلاب اسلامی ایران است.

نمایشگاه «درنگ در سکوت» شامل 20 اثر نقاشی با تکنیک رنگ و روغن اثر کامیار صادقی است که گالری ابوالفضل عالی میزبان آن خواهد بود. گفتنی است، بیشتر این آثار در موضوعات مذهبی هستند و بخشی از آن‌ها به فلسطین اشغالی و انقلاب اسلامی ایران مربوط می‌شود.

آیین گشایش نمایشگاه «درنگ در سکوت» یک‌شنبه 22 اردیبهشت ساعت 14 در گالری ابوالفضل عالی برگزار خواهد شد.

کامیار صادقی از هنرمندان نقاش حوزه هنری است که سابقه شرکت در نمایشگاه‌هایی در داخل و خارج از کشور مانند سومین دوسالانه نقاشی جهان اسلام، اولین سمپوزیوم بین‌المللی نقاشی و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

علاقه‌مندان برای تماشای آثار این نمایشگاه می‌توانند شنبه تا چهارشنبه هر هفته 22 اردیبهشت‌ الی 8 خردادماه از ساعت 9 الی 18 به گالری ابوالفضل عالی به نشانی خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال