دوشنبه 12 خرداد 1399

انتشار ویژه‌نامه هنرواره در اردبیل

ویژه نامه هنرواره
    -     کد خبر: 7824
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/17|15:58
سرویس : استانها
ویژه‌نامه هنرواره ملی «انقلاب اسلامی، روایت ایرانی» در اردبیل منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ویژه‌نامه هنرواره ملی «انقلاب اسلامی، روایت ایرانی» با عنوان «هنرواره» در ۷۲ صفحه و به صورت تمام رنگی در قطع خشتی چاپ شد.

در این ویژه‌نامه علاوه بر انتشار آثار برگزیده، یادداشتی با عنوان: «خاستگاه دیرینه فرهنگ و هنر» از بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل، «زمینه و زمانه هنر انقلاب اسلامی» از داوود ضامنی معاون فرهنگی و هنری اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری، «نقش موثر هنر در ترویج ارزش‌های انقلابی» از امیر رجبی دبیر هنرواره و رئیس حوزه هنری استان اردبیل و همچنین مطالبی از حسن قهرمانی دبیر اجرایی و رحمان مجرد دبیر هنری این رویداد هنری به چاپ رسیده است.

در بخش دیگری از اين ويژه‌نامه، علاوه بر معرفی سرپرستان داوری؛ اکبر نیکان‌پور (سرپرست داوری بخش تصویرسازی)، سیدعباس میرهاشمی (سرپرست داوری بخش عکاسی)، مسعود نجابتی (سرپرست داوری بخش طراحی پوستر و نشان)، سیدمسعود شجاعی طباطبایی (سرپرست داوری بخش کارتون و کاریکاتور)، مهدی محمدآذر (سرپرست داوری بخش موشن گرافیک) و مریم سلیمی (سرپرست داوری بخش اینفوگرافیک) با برخي از داوران، مصاحبه‌هایی نیز انجام شده است.

معرفی دبیران رشته‌های مختلف از جمله: حجت مجرد (دبیر بخش طراحی پوستر و نشان)، رضا عیسی‌پور (دبیر بخش عکس)، حسین آزاد (دبیر بخش اینفوگرافیک)، شهرام رضایی (دبیر بخش کارتون و کاریکاتور)، مهدی خروشی (دبیر بخش موشن گرافیک)، آرام علایی (دبیر بخش تصویرسازی) و پرداختن به مطالب و دغدغه‌های ایشان در این هنرواره، قسمت دیگر ویژه‌نامه است.

گزارش تصویری و نوشتاری از روند داوری، کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های برگزار شده و روند اجرایی هنرواره، پایان‌بخش این نشریه محسوب می‌شود.

گفتنی است، طراحی گرافیک این ویژه‌نامه، توسط نوید اچگان و طراحی رو جلد و لوگوی ویژه‌نامه، توسط حجت مجرد صورت پذیرفته است.

حوزه هنری استان اردبیل با همکاری موسسه سرگذشت، هنرواره ملی «انقلاب اسلامی، روایت ایرانی» را به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در رشته‌های مختلف تجسمی از آذرماه ۱۳۹۷ شروع و اختتامیه آن را در ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برگزار کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال