چهارشنبه 30 مرداد 1398

آلبوم موسیقی «زمان بی‌کرانه» در شهرکرد رونمایی شد

آلبوم زمان بی کرانه
    -     کد خبر: 7798
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/15|13:46
سرویس : استانها
آلبوم موسیقی«زمان بی‌کرانه» با صدای رحیم عدنانی و آهنگ‌سازی و تنظیم هادی ابراهیمی تولید حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در شهرکرد رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد موسیقی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: «زمان بی‌کرانه» آلبومی است سنتی با آهنگ‌سازی و تنظیم هادی ابراهیمی و صدای رحیم عدنانی که در قالب ۱۰ قطعه به عناوین «مقدمه کاروان عمر»، «تصنیف چه فکر می‌کنی»، «ساز و آواز سنتور نوا»، «چهار مضراب نوا-شهر نوا»، «ساز و آواز کمانچه و نیشابورک»، «تصنیفِ همنشین جان»، «ساز و آواز نهفت سنتور»، «تصنیف شعله رقصان»، «ساز و آواز نی رهاوی» و «تصنیف وقت سماع»، بر اشعاری از حافظ و هوشنگ ابتهاج که با حمایت واحد موسیقی حوزه هنری منتشر شده است.

امیر بنی‌طالبی افزود: در این اثر هنرمندان، حمیدرضا حسن‌پور (تار، بم تار)، مسعود ابراهیمی (نی)، کاوه معتمدیان (کمانچه، کمانچه آلتو)، جعفر قاضی عسکر (تنبک، کوزه)، نبیل یوسف شریداوی (دف بندیر)، نوا سلیمانی (عود)، محمد جمالی (ویولون آلتو) و هادی ابراهیمی (آهنگ‌ساز، سنتور) به هنرنمایی پرداخته و آواز عدنانی را همراهی کرده‌اند.

وی گفت: این آلبوم با حمایت حوزه هنری چهارمحال و بختیاری تولید شده و توسط شرکت چکاوک زنده‌رود اسپادانا راهی بازار شده است.

بنی‌طالبی بیان کرد: حمایت از تولید آلبوم‌های موسیقی محلی و سنتی از سیاست‌های واحد موسیقی حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری است و از هنرمندان موسیقی استان دعوت می‌شود آثار خود را برای انتشار به این واحد ارسال کنند.

در آیین رونمایی از آلبوم موسیقی «زمان بی‌کرانه» که با حضور خواننده و آهنگ‌ساز اثر برگزار شد، جمعی از هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری حضور داشتند.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال