چهارشنبه 30 مرداد 1398

موفقیت مسئول آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خوزستان اهواز در جایزه ادبی ملک‌الشعرای بهار

فردین کوراوند
    -     کد خبر: 7794
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/15|11:17
سرویس : استانها
فردین کوراوند، مسئول آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خوزستان، در سومین دوره جایزه ادبی «ملک‌الشعرای بهار» لوح تقدیر و تندیس این جایزه ادبی را از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، از این نویسنده‌ خوزستانی به خاطر فعالیت‌ها و برنامه‌های ارائه داده خود و نیز اجرای طرح «جایزه مکتب جنوب» در سومین دوره جایزه ملک‌الشعرای بهار تقدیر شد.

برگزاری نشست‌های نقد و بررسی، اهتمام به معرفی نویسندگان جنوب کشور، اقدام به گردآوری و انتشار متن‌های پژوهشی مرتبط یا مکتب داستان‌نویسی خوزستان از سرفصل‌های این طرح بوده است.

آیین پایانی سومین جشنواره ملک‌الشعرای بهار با حضور سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار شد.

گفتنی است، وی پیش از این در نخستین دوره این جایزه ادبی (به خاطر طرح گردشگری ادبی) رتبه برتر این رویداد ادبی را کسب کرده بود.

جایزه ملک‌الشعرای بهار «جشنواره ملی انجمن‌های ادبی» هر ساله به همت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان برگزار و تندیس «بهترین برنامه‌های انجام‌شده سال» و «بهترین طرح‌های قابل‌اجرای سال» اعطا می‌شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال