سه شنبه 4 آذر 1399
شجاعی طباطبایی:

کار اصلی هنرواره پس از جریان اختتامیه آغاز می‌شود

شجاعی طباطبایی
    -     کد خبر: 7743
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/9|11:54
سرویس : استانها
مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری گفت: کار اصلی هنرواره ملی «انقلاب اسلامی، روایت ایرانی» پس از جریان اختتامیه آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدمسعود شجاعی طباطبایی مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در مراسم تجلیل از دبیران هنری و عوامل اجرایی هنرواره ملی «انقلاب اسلامی؛ روایت ایرانی» در خصوص سطح کیفی هنرواره گفت: همکاران ما در حوزه هنری استان اردبیل در ارتباط با هنرواره کارهای خوبی انجام دادند و شرایط مطلوبی را فراهم کردند؛ چنان‌که در فاصله زمانی کوتاهی بیش از ۲۶۰۰ اثر گردآوری شد و مورد بررسی قرار گرفت که در این بین، حضور پر تعداد هنرمندان اردبیلی با آثار خوب، نشان‌دهنده بضاعت بالای این استان است.

مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری کشور افزود: برای برگزاری همه زوایای این رویداد زحمت بسیاری کشیده شد که امیدواریم این اتفاق به طور مستمر ادامه پیدا کند؛ زیرا معتقدیم با اختتامیه نباید توقف ایجاد شود و شروع کار بعد از این است؛ چرا که ظرفیت‌ها و هنرمندان خوب شناسایی شده‌اند. لذا تعامل، حمایت، هدایت و کمک به آنان گام بعدی است.

وی همچنین درباره تاثیر موضوع هنرواره در پیشبرد اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز در شرایط خاصی هستیم و کار کردن در تمامی حوزه‌ها ویژگی‌های خاصی می‌طلبد؛ لذا با توجه به اینکه موضوعات هنرواره منطبق با موضوعات روز کشور بود همه کسانی که در این قضاوت انتخاب شدند، نمونه‌های خوبی می‌تواند برای هنرمندان کشور باشد تا الگوسازی بشود و از این ظرفیت‌ها بتوانیم به‌خوبی بهره بگیریم.

گفتنی است، حوزه هنری استان اردبیل با همکاری موسسه سرگذشت هنرواره ملی «انقلاب اسلامی، روایت ایرانی» را برگزار کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال