سه شنبه 13 خرداد 1399

دومین جشنواره سالیانه تئاتر نماوا با همکاری حوزه هنری برپا می‌شود

دومین جشنواره سالیانه تئاتر نماوا
    -     کد خبر: 7704
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/7|14:06
تماشاخانه ماه حوزه هنری میزبان داوری آثار دومین جشنواره سالیانه تئاتر نماوا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، دومین جشنواره سالیانه تئاتر نماوا با گرامیداشت استاد سعید پورصمیمی و همکاری مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برپا می‌شود. این جشنواره در دو بخش اجرای عمومی و اجرای داوری برپا می‌شود. به این ترتیب از 2 اردیبهشت اجراهای عمومی خود را در دانشگاه امیرکبیر آغاز کرد و 6 اردیبهشت به آن خاتمه داد. اجراهای داوری دومین جشنواره سالیانه تئاتر نماوا از امروز 7الی 9 اردیبهشت در تماشاخانه ماه حوزه هنری برپا می‌شود.

داوران دومین جشنواره سالیانه تئاتر نماوا را که با گرامیداشت سعید پورصمیمی برپا می‌شود حمید پورآذری، سهیلا گلستانی و کتانه افشارنژاد تشکیل می‌دهند. آیین اختتامیه این رویداد فرهنگی هنری نیز 10 اردیبهشت در آمفی‌تئاتر مولانا دانشگاه امیرکبیر برپا می‌شود.

در روز اختتامیه این رویداد ضمن تقدیر از دو فعال تئاتری که یکی از آن‌ها از پیش‌کسوتان عرصه‌ هنر تئاتر بوده و دیگری از فعالین موفق رشته‌ تئاتر که تحصیلاتی غیر از تئاتر داشته است، اسامی منتخبین این‌ دوره از رقابت‌ها اعلام می‌شود.

همچنین لازم به تذکر است که در اولین دوره از برگزاری این جشنواره از دکتر علی رفیعی و افشین هاشمی تجلیل و قدردانی شده و در دومین دوره از سعید پورصمیمی به عنوان پیش‌کسوت تئاتر تقدیر می‌شود.
در روز افتتاح این رویداد نهال‌هایی در باغچه «فرهنگ و ادب» دانشگاه صنعتی امیرکبیر کاشته شد.

 به منظور مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان سراسر کشور، شورای مرکزی این جشنواره تصمیم دارد تا در آینده تیم اجرایی این جشنواره را از دانشگاه‌های غیر تئاتری استان تهران انتخاب کرده و همچنین اجراهای عموم شرکت کنندگان را علاوه بر دانشگاه امیرکبیر در سایر دانشگاه‌های غیر تئاتری اعم از دانشگاه‌های خواجه نصیرالدین طوسی، علم و صنعت، الزهرا و غیره برگزار کند.

گفتنی است، دومین جشنواره سالیانه تئاتر نماوا با همکاری مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال