چهارشنبه 15 مرداد 1399

دیدار مدیرحوزه هنری آبادان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند

قلی گشتی
    -     کد خبر: 7699
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/7|11:51
سرویس : استانها
دیدار مدیر حوزه هنری آبادان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در راستای ایجاد تعامل بیشتر در زمینه‌های مختلف فرهنگی و هنری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شهریار قلی‌گشتی در دیدار با قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند بیان کرد: حوزه هنری آبادان علی‌رغم محدودیت‌هایی که دارد در بسیاری از شاخص‌های فرهنگی هنری کشور در صدر است.

وی گفت: حوزه هنری آبادان در چاپ کتاب، حوزه ادبیات پایداری و آفرینش‌های ادبی، فیلم کوتاه و مستند، هنرهای تجسمی و ... علی‌رغم کاستی‌های موجود به وظایف و رسالت‌های خود عمل می‌کند.

قلی‌گشتی با بیان اینکه برای بخشی از کارها و برنامه‌های اجرایی این حوزه باید با نهادهایی همچون منطقه آزاد اروند مشارکت داشت، افزود: وقتی این مسیر و زحمت با حمایت مدیران ارشد منطقه تسهیل شود، کارها پرثمرتر انجام خواهد گرفت.

مدیر حوزه هنری آبادان افزود: امیدواریم بتوانیم با حمایت‌ها و مشارکت‌های منطقه آزاد اروند بخشی از کاستی‌های موجود در حوزه فرهنگ و هنر منطقه را رفع کنیم و هنرمندان با خاطری آسوده و در فضایی آزاد به انجام امور محوله بپردازند و به خواسته‌های خود جامه عمل بپوشانند.

همایون قنواتی، مدیرکل ارشاد منطقه آزاد اروند، نیز در این دیدار با تقدیر از فعالیت‌های حوزه هنری آبادان عنوان کرد: بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و هنری نیازمند مشارکت حوزه هنری است.

وی در بحث اعتبارات اجرایی و عمرانی و در مباحث دیگر فرهنگی ابراز داشت: امیدوارم با این حمایت‌ها و گفت‌وگوها بتوانیم اتفاقات خوبی برای حوزه هنری آبادان و فعالیت هنرمندان ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال