دوشنبه 12 خرداد 1399
حجت‌الاسلام طباطبایی:

شور انقلابی و تعهد دینی همچنان با قدرت باقی است

طباطبایی
    -     کد خبر: 7666
    -     تاريخ انتشار : 1398/2/2|12:16
سرویس : استانها
رئیس حوزه هنری خوزستان از موکب حضرت ابوالفضل(ع) استان چهارمحال و بختیاری مستقر در شهرستان شوشتر بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین طباطبایی، رئیس حوزه هنری خوزستان، از موکب حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان فارسان استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

این موکب برای کمک و پخت غذا برای آسیب‌دیدگان سیل در شعیبیه در شهرستان شوشتر مستقر شده و روزانه بیش از ۱۷۰۰ پرس غذای گرم برای آسیب‌دیدگان سیل در شعیبیه پخت می‌کنند.

طباطبایی در جمع خیرین این موکب، بیان کرد: ما همه هم‌سنگر هستیم و هر کجای کشور باشیم، رهبر، اعتقادات، اندیشه و آرمانمان یکی است و این‌ها همه دارایی ما و آن چیزی است که عزت ما را تضمین کرده است.

رئیس حوزه هنری خوزستان افزود: حادثه سیل، آتش‌سوزی، زلزله و ... اتفاقات تلخی است که به یک‌باره و بدون اطلاع قبلی رخ می‌دهد و قطعا دل همه را جریحه‌دار می‌کند، اما یک بخشی از آن عواطف مربوط به خسارت‌های روحی است که به مردم متحمل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ما می‌توانیم با حضور در کنار مردم از لحاظ عاطفی به آن‌ها کمک کنیم تا بدانند تنها نیستند، افزود: ما از این اتفاق و خسارت‌هایی که به مردم متحمل شده ناراحت هستیم، اما خیر این رویداد این است که یک بار دیگر همدیگر را پیدا کردیم و متوجه شدیم آن شور انقلابی، تعهد دینی و نوع دوستی که انقلاب به ما هدیه داده همچنان با قدرت باقی است.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال