سه شنبه 13 خرداد 1399

نخستین کارگاه مسابقه معمارتاپ برگزار شد

کارگاه کارگاه مسابقه نوآوری در معماری/ ۲
    -     کد خبر: 7619
    -     تاريخ انتشار : 1398/1/27|14:34
نخستین کارگاه مسابقه معمارتاپ با هدف شناسایی استعدادها و ایده‌های نوین حوزه معماری در پردیس‌ هنرهای‌ زیبای ‌دانشگاه‌ تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علی فروزان‌فر، مدیر مرکز معماری حوزه‌ هنری، درباره نخستین دوره کارگاه‌های معمارتاپ گفت: در پایان این دوره سه گروه برگزیده را معرفی کردیم.

هدف حوزه‌ هنری حمایت از گروه‌های برگزیده و استعدادهایی است که طرح‌هایشان در این کارگاه فشرده سه‌روزه به ثمردهی و نتیجه‌ نهایی نرسیده است و برنامه‌ای که برای این گروه‌ها در نظر گرفته‌ایم، در اختیار گذاشتن فضای اشتراکی در مجموعه حوزه هنری است تا از آموزش‌های اساتید و مرشد‌هایی که در این راستا فعالیت می‌کنند بهره‌مند شوند و با حمایت مالی که از ایده‌های‌ نوین آن‌ها به عمل خواهد آمد، طرح‌هایشان را به مرحله بهره‌وری برسانند.

وی افزود: در این کارگاه تخصصی که با حضور جمعی از اساتید بنام و شناخته‌شده معماری برگزار شد، ایده‌های خلاقانه در حوزه استارتاپ‌های شهری و کسب و کارهای نوین بررسی و بین هنرجویان مسابقه برگزار شد.

یحیی نوریان، علی اکبر، آرمان خلیل بیگی، الهام رضوی، مهدی رئیسی، کاوه یزدی‌فر، احسان مشهدی محمد، دکتر نیری و ... در این کارگاه به آموزش پرداختند.

این کارگاهها در خلال ویژه‌برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی طی سه روز به همت مرکز معماری حوزه هنری برگزار شد.

/انتهای پیام

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال