یکشنبه 15 تیر 1399
به مناسبت هفته هنر انقلاب؛

تجلیل از خانواده شهید هنرمند شهرستان بروجرد صورت گرفت

شهید هنرمند بروجرد
    -     کد خبر: 7607
    -     تاريخ انتشار : 1398/1/28|09:47
سرویس : استانها
به همت حوزه هنری لرستان و با حضور هنرمندان و مسئولان شهر بروجرد، از خانواده شهید هنرمند روح‌الله گودرزی تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، هم‌زمان با ششمین روز از هفته هنر انقلاب اسلامی از خانواده شهید هنرمند روح‌الله گودرزی تجلیل شد.

در این محفل فرهنگی که به همت حوزه هنری لرستان برگزار شد، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه بروجرد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان، فرماندار ویژه بروجرد و رئیس حوزه هنری لرستان در منزل شهید هنرمند روح‌الله گودرزی حضور یافتند و از خانواده این شهید هنرمند دلجویی کردند.

حجت‌الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بروجرد شهیدان را هنرمندان واقعی تاریخ دانستند و مقام شهادت را بالاترین مقام در نزد خداوند متعال دانستند.

ایشان برگزاری محافلی از این دست را موجب زنده نگه داشتن نام شهدا و دلگرمی خانواده شهدا و هنرمندان انقلاب عنوان کردند.

سپس امیدی‌پور، رئیس حوزه هنری لرستان، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی، جایگاه اصلی هنر را صیانت از هنر انقلاب اسلامی دانست و افزود: ما به دنبال آن هستیم که دیدار با خانواده‌های شهدای هنرمند مبنایی برای ثبت خاطرات این شهدا قرار گیرد. اتفاقی که سال گذشته در دیدار با خانواده شهیدان باقری شهرستان ازنا شکل گرفت و زمینه را برای ثبت خاطرات این شهیدان فراهم آورد.

در ادامه نازاریان مدیرکل بنیاد شهید استان لرستان و دکتر رحیمی فرماندار ویژه بروجرد نیز ضمن قدردانی از حوزه هنری لرستان به‌خاطر برگزاری این محفل، آمادگی خود را برای پشتیبانی از فعالیت‌های فرهنگی در حوزه هنر انقلاب اسلامی اعلام کردند.

در پایان برنامه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهید هنرمند روح‌الله گودرزی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال