سه شنبه 1 مرداد 1398

نمایشگاه «از کارگاه تا نمایشگاه» به مناسبت هفته هنر انقلاب

نمایشگاه
    -     کد خبر: 7578
    -     تاريخ انتشار : 1398/1/26|12:27
سرویس : استانها
سومین نمایشگاه آثار هنرجویان حوزه هنری استان اردبیل، با عنوان «از کارگاه تا نمایشگاه» در نگارخانه نقش خیال حوزه هنری اردبیل گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این نمایشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب و با همت واحد آموزش و پژوهش و همکاری واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گشایش یافت.

در این نمایشگاه تعداد ۲۳ اثر در اندازه ۷۰*۵۰ از ۱۳ هنرجوی رشته خوش‌نویسی با مربیگری بهمن حیدری، از خوش‌نویسان برجسته استانی و رئیس انجمن خوش‌نویسان شهرستان نمین، در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

شهرام مقبول، قاسم گلچین، شایان نصیرپور، ساسان حیدری، جعفر بیرون آرا، الهام میرزایی، شبنم جبارپور، سارا بهرامی، معصومه ذبیحی، آوا اشرفی و نسیم عدلی هنرجویانی هستند که به همراه مدرس خوش‌نویسی بهمن حیدری، آثارشان در این نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته شده است.

گفتنی است، نگارخانه نقش خیال در اردبیل، میدان علی آباد، بالاتر از سه‌راه نیروگاه، روبه‌روی نیروگاه برق، ساختمان اداری حوزه هنری استان اردبیل واقع شده است و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۵ اردیبهشت همه‌روزه به‌جز روزهای تعطیل، از ساعت ۹ تا ۱۴ از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال