سه شنبه 1 مرداد 1398
در دیدار با فرمانده سپاه فتح استان عنوان شد:

اعلام حمایت هنرمندان حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حوزه هنری کهگیلویه
    -     کد خبر: 7577
    -     تاريخ انتشار : 1398/1/26|12:27
سرویس : استانها
رئیس و هنرمندان حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با فرمانده سپاه فتح استان ضمن محکومیت اقدام رئیس جمهور آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمایت قاطع خود را از سپاه اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این دیدار صبح امروز به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور رئیس و جمعی از هنرمندان حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در سالن شهید شوشتری سپاه فتح استان برگزار شد.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار ضمن تبریک سال نو، هفته هنر انقلاب اسلامی و اعیاد شعبانیه، گفت: هنرمندان حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام رئیس جمهور خبیث آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم و حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام می‌کنند.

شریف اسلامی بیان کرد: تروریستی خواندن سپاه، ترامپ را در دنیا و حتی آمریکا منزوی کرد تا جایی که مشاورین ارشد اوباما و کاخ سفید نیز که دشمن ما هستند این اقدام رئیس جمهور آمریکا را سرزنش کردند.

وی عنوان کرد: اقدام بی شرمانه رئیس‌جمهور آمریکا موجب اتحاد و همدلی هرچه بیشتر ملت ایران شد و این فضای وحدت و همدلی را که می‌تواند به ما مصونیت ببخشد باید حفظ کرد.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این همدلی بین همه جریان‌های ذیل نظام جمهوری اسلامی وجود دارد و باید تلاش کنیم که در دام نقشه‌ها و توطئه‌هایی که دشمن برای ما ترسیم می‌کند نیفتیم.

اسلامی افزود: در جریان وقوع سیل در برخی استان‌های کشور دشمنان نظام و انقلاب تلاش کردند که با اختلاف و تفرقه افکنی خدمات دولت و سپاه را جدای از همدیگر و در تقابل با یکدیگر قرار دهند که با هوشیاری به حول و قوه الهی این نقشه آن‌ها نیز با شکست مواجه شد.

وی در ادامه ضمن تشریح برنامه‌های حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد افزود: هنرمندان حوزه هنری همچون گذشته ضمن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت با تولید آثار هنری در این زمینه گام برمی‌دارند؛ هر چند در سال‌های گذشته نیز آثاری همچون کتاب‌های «پایی که جا ماند»، «مقاومت خندقیان» و «فتاح» تولید و رونمایی شد.

وی بیان کرد: کتاب «مقاومت خندقیان» سال گذشته با حضور فتحعلی بزرگمهرنژاد نویسنده این کتاب در آیینی به مقام معظم رهبری تقدیم شد و امسال نیز حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد آثاری در این زمینه در دست تولید و نشر دارد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حوزه هنری استان گفت: سپاه متعلق به مردم است و شأنی بالاتر از این نیست.

سرهنگ حمید خرمدل افزود: آنچه باعث شد آمریکا بخواهد از روی کینه و حسادت علیه سپاه موضع‌گیری کند، ناشی از عملکرد مثبت نظام جمهوری اسلامی به‌ویژه سپاه بوده که در تثبیت موقعیت ایران اسلامی نقش اساسی دارد.

وی بیان کرد: آمریکایی‌ها چند برنامه مهم از جمله ایجاد داعش، طالبان، القاعده، طرح از نیل تا فرات، طرح خاورمیانه بزرگ و ... را داشتند که همگی با شکست مواجه شد و هفت هزار تریلیون هزینه کردند که بر باد رفت و امروز نیز معامله بزرگ قرن را طراحی کرده‌اند که ناکام می‌ماند.

سرهنگ خرمدل بیان کرد: یگانه مجموعه‌ای که محکم در مقابل آمریکا ایستاده و نهضت‌های آزادی‌بخش و مقاومت اسلامی از آن تاسی می‌کند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که از روی عقده و کینه آن را تروریستی خوانده‌اند.

وی گفت: آمریکا می‌خواهد کشوری را که در سازمان ملل متحد دارای صندلی و جایگاه است به زعم خودش تحقیر کند و البته راه به جایی نخواهد برد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هم‌اکنون ۸۰ شناور رزمی و پشتیبانی آمریکایی در خلیج فارس است که لحظه به لحظه از سوی سپاه رصد می‌شود و اگر جرئت دارند اقدام بکنند.

وی افزود: این موضوعات همگی تبلیغاتی است که این‌گونه فکر کرده‌اند بحث تحریم‌ها و مسائل اقتصادی است و باید با سپاه برخورد کنند، هر چند آن‌ها تحت فشار عربستان این کار را کرده‌اند اما تیرشان به سنگ خورد و موجب انسجام درونی جامعه ما شد.

سرهنگ خرمدل گفت: همه مجموعه‌ها و هر نهادی که آمریکا بخواهد از آن تعریف و حمایت کند باید به خودش شک کند و ما از این اقدام آمریکا علیه سپاه به خود می‌بالیم.

وی در پایان گفت: ما نه تنها تروریست نیستیم بلکه حامی مستضعفین و علیه مستکبرینیم و از جریان‌های انقلابی و مقاومت حمایت می‌کنیم و تا آخر ایستاده‌ایم.

انتهای پیام/

 
 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال