چهارشنبه 26 تیر 1398
همراه با جریان ملی «سیل مهربانی»؛

هنرمندان یزدی به کمک سیل‌زدگان کشور شتافتند

نمایشگاه ا ل م
    -     کد خبر: 7567
    -     تاريخ انتشار : 1398/1/25|20:38
سرویس : استانها
با حمایت حوزه هنری استان یزد، جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی یزد در اقدامی خودجوش با برگزاری نمایشگاه «ا ل م» و فروش آثارشان به یاری هموطنان سیل‌زده شتافتند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حمیدرضا قوی‌پنجه از هنرمندان برگزار کننده این نمایشگاه گفت: حدود ۴۰ نفر از هنرمندان تجسمی گروه «بعلاوه ۴۰» در اقدامی خودجوش و حرکتی انسان‌دوستانه آثار هنری خود را در نمایشگاهی با عنوان «ا ل م» (اَلم) عرضه کرده‌اند تا با فروش این آثار به یاری هموطنان حادثه دیده از سیل‌‌های اخیر بشتابند.

وی با بیان اینکه آثار عرضه شده در رشته‌های نقاشی، طراحی، گرافیک، حجم، عکاسی و هنرهای نوین است افزود: تمام عواید و درآمد حاصل از فروش این آثار به سیل‌زدگان تعلق خواهد گرفت.

قوی‌پنجه با اشاره به اینکه امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری در کشور نباشیم بیان کرد: هنرمندان همواره در حوادث و سختی‌ها در کنار مردم هستند و برای یاری به آنان در حد توان خود از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

وی افزود: این حرکت همراه با جریان ملی «سیل مهربانی» در یزد برگزار می‌شود.

این هنرمند ادامه داد: این نمایشگاه با همکاری انجمن هنرهای تجسمی یزد و گروه «بعلاوه ۴۰» و حمایت حوزه هنری استان یزد برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از ۲۵ تا ۲۷ فروردین از ساعت ۱۸تا ۲۱ در گنجینه فرهنگ و هنر یزد واقع در خیابان قیام، میدان خان، پذیرای هنرمندان و هنردوستان خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال