چهارشنبه 26 تیر 1398
نمایشگاه سیل مهربانی/ ۹

۱۱۷ اثر از مراکز استانی حوزه هنری در نمایشگاه «سیل مهربانی» به نمایش درآمد

سیل مهربانی
    -     کد خبر: 7554
    -     تاريخ انتشار : 1398/1/25|13:13
تعداد ۱۱۷ اثر از مراکز استانی حوزه هنری در نمایشگاه «سیل مهربانی» جهت فروش به نمایش درآمد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه «سیل مهربانی» به همت حوزه هنری از 20 فروردین با هدف حراج آثار هنری برای کمک به آسیب دیدگان در سیل برگزار شده است و هنرمندان سراسر کشور آثار خود را به حوزه هنری برای حراج آن‌ها به تهران ارسال کرده‌اند.

تعداد آثار حاضر و به نمایش درآمده در نمایشگاه «سیل مهربانی» جهت فروش مجموعا 117 اثر از مراکز استانی حوزه هنری بوده است.

از جمله استان‌هایی که در این نمایشگاه برای کمک به هموطنانشان شرکت کرده‌اند می‌توان به محسن سلیمانی و محمدرضا شفیعی از استان اصفهان، انصاری با 2 اثر از چهارمحال و بختیاری، خاتمی با 1 اثر از خراسان رضوی، شجاعی پور و حسین خنجری از خراسان جنوبی، امید فاضلی، میراندا شیخی‌نسب و پریسا صادق‌جولا از استان خوزستان شهر اهواز، محبوبه فرخ‌نژاد با 4 اثر از استان خوزستان شهرآبادان، عبدالرضا رابطی و مینا مدرسی از استان خوزستان شهر دزفول، میرمحمد علوی و فاطمه کاظمی هرکدام با 2 اثر اشاره کرد.

همچنین استان اردبیل با 28 اثر از علیرضا حسینی صدر، بهزاد محبی، شهران رضایی، امرالله محمدی، رضا جماعتی با 2 اثر، لیلا سفیدانی، مسعود فیضی با 3 اثر، مهدی خروشی، عبدالرحمن مجرد با 2 اثر، زکریا سمائی با 2 اثر، مینا صفوی، عظیم فلاح، نادر حیدری، بهزاد جماعتی با 2 اثر، نسیم عدلی، صغری لطفی، آرام علایی، اردبیلی، نیلوفر غفارزاده با 2 اثر، بهروز نخستین شاکر، صفر گالشی و ناصر صادقی در نمایشگاه «سیل مهربانی» شرکت کرده‌اند.

هنرمندان استان کردستان نیز در شهر سنندج با 19 اثر و در بیجار با 14 اثر به کمک هموطنان خود آمده‌اند. نام هنرمندان صاحب اثر نصرالله افجه‌ای، جواد بختیاری، یدالله کابلی، امیراحمد فلسفی، خلیل کویکی، مهدی ضیاء الدینی، محمدرضا خداویسی، احمد خلیلی فرد، فردین صادق ایوبی، مجتبی سبزه، عزت الله صادقی، جمشید فرجوند فردا، یادگار خیام، صابر میکائیلی، حافظ رهبر، شیرین معین وزیری، اردشیر صادق وزیری، سیروان کنعانی نقاشی، رضا حاتمیان، رضا آوجیان، عمران کامیاب، مسعود شاه محمدی، ثریا لطفی، اصغر فیض الهی، بهنوش فرجی، صادق عزیزی، سارا یوسفی، آزاده راستین، ژاله یوسفی نژاد، سیران فهیم، رویا فرهودی نقاش، سیدوریا هاشمی، آموزشگاه نژیاروان سنندج است.

 نادر گلی طارمی، آذرخش گراوندی و بیان کبودی با 12 اثر از استان کرمانشاه شرکت کردند.

از استان سمنان پریناز بلوچی، شایسته صاحب سرا، فاطمه رزاقی رضا حمیدی و فاطمه صداقتی هر کدام با 2 اثر، از استان قزوین میثم ملکی، نادری از قم، مسعودی از کهکیلویه و بویراحمد، محمدعباسپور و الهه شکیبا از گلستان در این حراج حاضر شدند.

 منور قاسمی‌نژاد، محدثه جاویدان، سارا عباسی، علیرضا عباس‌زاده، ساغر لشگری، محمد بارکار، مهدی لشکری، مصیب غلام‌پور نیز از استان هرمزگان آثار خود را برای حوزه هنری ارسال کردند، همچنین محمود آشناگر با 3 اثر نقاشی، کرمی با 2 اثر خوشنویسی، تهمتن با 2 اثر و طهمورث آشناگر با 2 اثر از استان لرستان در نمایشگاه «سیل مهربانی» حضور دارند.

این نمایشگاه تا 30 فروردین ماه در گالری‌های خانه و خانه عکاسان و نگارخانه ابوالفضل عالی حوزه هنری برگزار می‌شود و بازدید از این رویداد حوزه تجسمی همه روزه حتی روزهای تعطیل تا از ساعت 9 الی 18 برای عموم علاقه مندان آزاد و رایگان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال