پنج شنبه 30 خرداد 1398
نمایشگاه سیل مهربانی/ ۸

فروش ۵۸ اثر هنری در نمایشگاه «سیل مهربانی»/ حراج ادامه دارد

سیل مهربانی
    -     کد خبر: 7503
    -     تاريخ انتشار : 1398/1/24|14:30
مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری گفت: در سه روز نخست برپایی نمایشگاه «سیل مهربانی» ۵۸ اثر هنری به نفع سیل‌زدگان کشور فروخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور با عنوان «سیل مهربانی» که از روز سه‌شنبه۲۰ فروردین هم‌زمان با روز هنر انقلاب اسلامی در حوزه هنری افتتاح شده، همچنان با استقبال مخاطبان همراه است.

به گفته سیدمسعود شجاعی طباطبایی، در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰ اثر در معرض فروش قرار گرفته است که عواید حاصل از فروش تماما به سیل‌زدگان کشور اختصاص می‌یابد.

تا پایان هفته گذشته، ۵۸ اثر در نمایشگاه «سیل مهربانی»‌ به فروش رفته‌اند.

آثاری از نصرالله افجه‌ای، علی تن، مرتضی گودرزی دیباج، ملک دادیار گروسیان، حشمت‌الله نوروزی، محمدتقی صداقتی، میثم سلطانی، رضا بدرالسماء، حسن یاقوتی، علی اسلامی مقدم، سیدمسعود شجاعی طباطبایی، محمدحسین نیرومند، قدرت‌الله معماریان و ... را شامل می‌شود.

گران‌ترین اثر نقاشی نمایشگاه متعلق به حمید عجمی است. عکس‌های محسن راستانی هم در رده آثار گران‌قیمت قرار دارند. محمود عبدالحسینی و علی فریدونی هم با عکس‌هایی ۱۰ میلیون تومانی در این نمایشگاه حاضرند.

از دیگر آثار گران‌قیمت این نمایشگاه می‌توان به تابلوی  تابلوی ۱۵ میلیون تومانی حسن روح‌الامین، خوش‌نویسی ۱۲ میلیون تومانی نصرالله افجه‌ای و طراحی ۸ میلیون تومانی کامبیز درم‌بخش اشاره کرد. زنده‌یاد احمدرضا دالوند هم با ۳ اثر مجموعاً به قیمت ۴ و نیم میلیون تومان در این نمایشگاه حاضر است.

نمایشگاه سیل مهربانی تا ۳۰ فروردین‌ماه همه‌روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ در گالری‌های خانه، خانه عکاسان و ابوالفضل عالی ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال