چهارشنبه 26 تیر 1398
نمایشگاه سیل مهربانی/ ۷

مشارکت هنرمندان تجسمی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه «سیل مهربانی»

سیل مهربانی
    -     کد خبر: 7493
    -     تاريخ انتشار : 1398/1/24|12:58
سرویس : استانها
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد گفت: آثار هنرمندان تجسمی حوزه هنری این استان به اکسپوی فروش آثار هنری تهران با عنوان «سیل مهربانی» ارسال شد تا عواید آن به سیل زدگان کشور اهدا شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، عبدالرسول شریفی گفت: براساس فراخوانی که توسط مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری کشور انجام گرفت  تعداد 14 اثر تجسمی از هنرمندان تجسمی استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش‌های نقاشی و خوشنویسی به تهران ارسال و در نهایت چهار اثر در بخش خوشنویسی در اکسپوی فروش «سیل مهربانی» قرار گرفت و عواید فروش این آثار به سیل زدگان کشور اهدا خواهد شد.

وی بیان کرد: هنرمندان تجسمی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در مناسبت‌های مختلف در صحنه حضور دارند و با زبان هنر آثاری را متناسب با موضوعات ملی مذهبی و حوادثی که در استان یا کشور پیش می آید خلق کرده و از این طریق مشارکت و یا ابراز همدردی خود را اعلام می کنند.

شریفی افزود: سیل ویرانگری که امسال چند استان کشور را فراگرفت و موجب خسارت‌های زیادی شد اما اوج مشارکت، همدلی و وحدت مردم ایران را به نمایش گذاشت و هنرمندان رشته های مختلف نیز با خانواده های خسارت دیده ابراز همدردی کردند و به یاری آنها شتافتند که جای تقدیر دارد.

 

این نمایشگاه تا 30 فروردین ماه در گالری های خانه و خانه عکاسان و نگارخانه ابوالفضل عالی حوزه هنری برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال