چهارشنبه 26 تیر 1398

«وقتی آفتاب طلوع می‌کند» در راه جشنواره جهانی فیلم فجر

کوروش زارعی
    -     کد خبر: 7319
    -     تاريخ انتشار : 1397/12/26|13:22
فیلم سینمایی «وقتی آفتاب طلوع می‌کند» با بازی کوروش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در نقش «لیام»، به جشنواره جهانی فیلم فجر راه می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فیلم «وقتی آفتاب طلوع می‌کند» به تهیه کنندگی و کارگردانی سید سجاد موسوی که بعد از ماه‌ها به مراحل نهایی تولید نزدیک شده است، آماده ارائه به جشنواره جهانی فجر است.

فیلم «وقتی آفتاب طلوع می‌کند» که سکانس‌های باقی‌مانده آن به دلیل بستری شدن رضا توکلی بازیگر این فیلم با وقفه یک ماهه ضبط شد، با موضوع مسیحیت و صلح با همکاری امور استان‌های سازمان صداوسیما در شهرهای تهران، قم و ساوه فیلم‌برداری شده است.

از بازیگران این فیلم می‌توان به رضا توکلی در نقش آتیلا، کوروش زارعی در نقش لیام، علیرام نورایی در نقش ایلیاد و مهری آل آقا در نقش آیدا اشاره کرد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: زمان آن‌طور که می‌خواهی جلو نمی‌رود حتی اگر رئیس شده باشی...

سایر عوامل اصلی این فیلم عبارت اند از: نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: سید سجاد موسوی، مدیرتولید: علیرضا توحیدی مهر، مجری طرح: محمدجواد رحیمی، مدیر فیلم‌برداری: وحید بیوته، مدیر صدابرداری: هادی معنوی‌پور، طراح چهره‌پردازی: مریم حسنی، تدوین و اتالوناژ: رضا محب‌علی، آهنگ‌ساز: علی گرگین و جلوه‌های ویژه: سید باقر بدری.

موسوی سال گذشته با «زیبای زیبا» نامزد بهترین فیلم بخش جلوه‌گاه شرق جشنواره جهانی فیلم فجر بود و پیش از آن برای فیلم «مرد نمکی» بیش از پنجاه جایزه جهانی از جمله مدال طلای یونیکای یونسکو و مدال طلای خلاقیت جهان و… را از جشنواره های مختلف دریافت کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال