سه شنبه 1 مرداد 1398

«شوکران» نوروزی، هرشب از شبکه چهار سیما

شوکران۸
    -     کد خبر: 7316
    -     تاريخ انتشار : 1397/12/26|12:30
برنامه‌ «شوکران» محصول مشترک حوزه هنرى و شبکه چهار سیما، از اول فروردین‌ماه هر شب ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، بدون تردید، یکی از بحث‌انگیزترین برنامه‌های گفت‌وگو محور سیما طی سال‌های اخیر برنامه «شوکران» بوده است. این برنامه با اجرای پیام فضلی‌نژاد، به‌خاطر طرح آزادانه و بی‌پرده پرسش‌های اساسی در حوزه‌های سیاسی و اندیشه‌ای، منحصربه‌فرد شد.

برنامه «شوکران» که ساخت فصل اول آن از پاییز ١٣٩۶ آغاز شده است، به تهیه کنندگی علی قربانی و سردبیری پیام فضلی‌نژاد از مرداد ماه ١٣٩٧ به مدت ۵ ماه روی آنتن شبکه چهار سیما بود و به دلیل استقبال مخاطبان از این برنامه و درخواست‌های مکرر مبنی بر بازپخش «شوکران»، از اول فروردین‌ماه هرشب ساعت ۲۳ این برنامه پرمخاطب بازپخش می‌شود.

در برنامه «شوکران» شخصیت‌هاى تراز اول فکرى و فرهنگى مانند سیدعبدالله انوار، مهدى محقق، شاهین فرهت، داوود هرمیداس باوند، هوشنگ ماهرویان، غلامرضا اعوانى، سیدحسن امین، منوچهر آشتیانى، مهدی گلشنی، ایران درودى و… حضور داشتند و پیام فضلی‌نژاد با آن‌ها پیرامون داغ‌ترین مباحثات عرصه اندیشه، فرهنگ و سیاست به بحث پرداخت.

«شوکران» که شامل گفت‌وگوهاى چالشى با متفکران ایران امروز است به سردبیرى و اجراى پیام فضلى‌نژاد و تهیه‌کنندگى على قربانى محصول مشترک حوزه هنرى و شبکه چهار سیما است. فصل دوم این مجموعه طراحی شده و امید است در سال آینده روی آنتن برود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال