پنج شنبه 2 خرداد 1398
حجت‌الاسلام طباطبایی:

از موسیقی با مضامین و محتوای ارزشی و قابل قبول حمایت می‌کنیم

طباطبایی
    -     کد خبر: 7136
    -     تاريخ انتشار : 1397/12/11|16:41
سرویس : استانها
رئیس حوزه هنری خوزستان در مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «آهی... گاهی» گفت: نگاه ما نسبت به موسیقی مثبت است؛ به شرطی که مضامین، محتوا و ترانه‌های آن قابل قبول و ارزشی باشد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین طباطبایی، در حاشیه مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «آهی... گاهی» با صدای شهاب خسروکیانی، بیان کرد: در این آلبوم از اشعار شاعرانی چون مولانا و بزرگان شعر و ادب فارسی استفاده شده است.

رئیس حوزه هنری خوزستان، با بیان اینکه خواننده این آلبوم موسیقی شهاب خسروکیانی از هنرمندان خوزستانی است، افزود: «آهی... گاهی» اولین آلبوم موسیقی پاپ است که با حمایت حوزه هنری خوزستان تولید می‌شود و به لحاظ محتوا و مضمون کاری بسیار خوب و ارزشمند است.

وی با ابراز امیدواری که این کار موسیقی مورد حمایت و استقبال مخاطبان قرار بگیرد، افزود: بزرگ‌ترین حمایتی که مردم می‌توانند به موسیقی داشته باشند این است که آلبوم‌های خوانندگان را به صورت اورجینال خریداری کنند تا بتوانیم اقتصاد هنر را تقویت کرده و کارهای بهتری را به مردم ارائه دهیم.

وی ادامه داد: با حمایت از این آلبوم موسیقی به جامعه، این پیام را منعکس می‌کنیم که نگاه ما نسبت به موسیقی مثبت است؛ به شرطی که مضامین، محتوا و ترانه‌های آن قابل قبول، موجه و ارزشی باشد و در چارچوبی که مدنظر ماست تولید و ارائه شود.

طباطبایی ادامه داد: ما با موسیقی و هنری که به ابتذال کشیده شده مخالفیم و قطعا از این کارها حمایت نمی‌کنیم، اما کارهایی که مبانی ارزشی، انقلابی و اخلاقی جامعه ما را حفظ کند و به لحاظ ادبی از اشعار قوی شاعران استفاده کند، حمایت و عرضه می‌کنیم.

وی عنوان کرد: عمده برنامه ما برای سال ۹۸ این است که بتوانیم استودیویی را در حوزه هنری استان ایجاد کنیم تا بتوانیم در این فضا به تولید آثار فاخر موسیقی در حوزه‌های مختلف بپردازیم و خدمات خوبی را به اهالی موسیقی ارائه دهیم.

شایان ذکر است، آلبوم موسیقی «آهی... گاهی»، با صدای شهاب خسروکیانی و موسیقی مهدی نادی صفایی است و به همت حوزه هنری خوزستان تولید شده است.

این مراسم با حضور وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، رضا کیانی مشاور فرهنگی و هنری استاندار و محمد کمایی مسئول واحد موسیقی صداوسیمای مرکز خوزستان در تالار شهر اهواز برگزار شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال