دوشنبه 28 مرداد 1398
محمدرضا شفاه:

برای اکران عجله داریم/ «دیدن این فیلم جرم است!» تکمیل مراحل فنی را می‌گذراند

شفا
    -     کد خبر: 6995
    -     تاريخ انتشار : 1397/11/29|13:33
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» درباره اکران این فیلم گفت: ما به‌سرعت در حال تکمیل مراحل فنی هستم؛ زیرا برای اکران فیلم عجله داریم.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمدرضا شفاه تهیه کننده «دیدن این فیلم جرم است!» که یکی از فیلم‌های سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر بود و به دلیل موضوع سیاسی آن با حواشی زیادی روبه‌رو شد درباره زمان اکران اثر گفت: چون قصدمان رساندن فیلم به جشنواره بود، مراحل فنی به طور کامل انجام نشد؛ مثلا نواقصی در بخش موسیقی وجود داشت که در نشست خبری جشنواره هم آن را اعلام کردم.

وی افزود: حبیب خزاعی‌فر نیز در نشست جشنواره اعلام کرد که برای بعضی از سکانس‌ها هنوز موسیقی ساخته نشده و موسیقی آرشیوی جایگزین شده که حالا مشغول آهنگ‌سازی آن بخش است.

این تهیه کننده درباره تغییر تدوین اثر برای اکران نیز بیان کرد: تدوین کار هم باید کمی اصلاح شود و صداگذاری باید تغییراتی داشته باشد که نتیجه کار را به طور محسوسی ارتقا بخشد.

شفاه درباره زمان اکران فیلم نیز توضیح داد: ما دوست داریم هرچه زودتر فیلم را اکران کنیم ولی باید تکلیف پروژه به طور کامل روشن شود تا پس از آن بشود برای اکران آن تصمیم‌گیری کرد.

تهیه‌کننده «دیدن این فیلم جرم است!» در پاسخ به اینکه قصد اکران فیلم در سال ۹۷ را دارد، گفت: ما تلاشمان این است که فیلم را در اولین فرصت اکران کنیم و برای آن عجله داریم، ولی نمی‌دانم که در نهایت بتوانیم «دیدن این فیلم جرم است!» را به اکران برسانیم یا خیر.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال