پنج شنبه 2 خرداد 1398

مسابقه کتاب‌خوانی «صلای صبح» تمدید شد

صلای صبح
    -     کد خبر: 6986
    -     تاريخ انتشار : 1397/11/29|12:51
سرویس : استانها
به همت حوزه هنری البرز، مسابقه کتاب‌خوانی «صلای صبح» که به تاریخ شفاهی مبارزات انقلابی مردم البرز می‌پردازد تا ۲۵ اسفندماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، خسرو عباسی مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز گفت: مسابقه کتاب‌خوانی «صلای صبح» که توسط حوزه هنری البرز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی فراخوان انجام گرفته، تا ۲۵ اسفندماه تمدید شد.

در این فراخوان از همه علاقه‌مندان دعوت می‌شود با دانلود متن کتاب «صلای صبح» که در پایگاه‌های خبری حوزه هنری استان البرز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز قرار داده شده است در مسابقه خلاصه‌نویسی، معرفی کتاب یا خاطره‌نویسی بر مبنای این کتاب شرکت کنند.

عباسی افزود: شرکت کنندگان نوشته‌های خود را پس از تایپ در ۲ الی ۵ صفحه 4A با فونت B nazanin (اندازه فونت ۱۴) به همراه مشخصات فردی و تحصیلی و آدرس و تلفن ثابت و همراه به ایمیل salaysobh40@gmail.com ارسال کنند یا به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی محل سکونت خود تحویل دهند.

گفتنی است، مهلت شرکت در مسابقه که تا روز ۲۲ بهمن‌ماه تعیین شده بود، تا ۲۵ اسفندماه تمدید و اختتامیه این جشنواره در هفته هنر انقلاب اسلامی در هفته پایانی فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

نشانی پایگاه‌های محل دانلود پوستر و متن کتاب:

حوزه هنری استان البرز: www.artalborz.ir

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:  alborz.farhang.gov.ir

اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز: www.alborzpl.ir

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال